آرامش تنها راه شکست کروناست ، مردم به اخبار با منابع موثق اعتماد نمایند

به گزارش علی آباد جدید، کرامتی، بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص شایعه ها و اخبار نادرستی که درباره انتشار ویروس کرونا باعث وحشت در جامعه شده، گفت: به توصیه های بهداشتی توجه کنید و به اخبار با منابع مطمئن، اعتماد کنید.

آرامش تنها راه شکست کروناست ، مردم به اخبار با منابع موثق اعتماد نمایند

به گزارش خبرنگار فرهنگی علی آباد جدید، مسعود کرامتی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با علی آباد جدید درباره انتشار ویروس کرونا و آرامشی که باید در جامعه و بین خانواده ها وجود داشته باشد، گفت: مردم باید به توصیه های پزشکی و بهداشتی گفته شده اعتماد و اطمینان نمایند و از آن طرف باید اخبار به شکل درستی منتقل گردد تا بین مردم پذیرش داشته باشد؛ چون وقتی اخبار بدرستی منتشر نگردد، اعتماد مردم از دست می رود.

کرامتی در ادامه اضافه کرد: این ویروس در همه جای جهان به شکل سریعی منتشر شده و متاسفانه شکل انتشار آن هم سریعتر از ویروس های دیگر است، خب همه اینها به نوبه خود می تواند وحشت آفرین باشد، حالا این ویروس کشنده هم هست و به ترس و وحشت آن اضافه می نماید. طبیعی است که ترس وجود داشته باشد.

وی در انتها گفت: ولی مردم با رعایت توصیه های بهداشتی و اعتماد به خبرهای با منابع درست و مطمئن، باید سعی نمایند آرامش را جایگزین ترس و دلهره نمایند تا درنهایت همه به سلامت از این مرحله عبور نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 935

به "آرامش تنها راه شکست کروناست ، مردم به اخبار با منابع موثق اعتماد نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرامش تنها راه شکست کروناست ، مردم به اخبار با منابع موثق اعتماد نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید