از هیچ کس نمی ترسم، به بازیکنان بی احترامی شده است

به گزارش علی آباد جدید، پژمان منتظری پس از پیروزی دو بر یک مقابل تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: قبل از هر چیز باید بگویم امروز روز خداحافظی کسی بود که واقعاً دوستش دارم و به بازی او اعتقاد دارم و او همواره توان خود را برای استقلال گذاشته است. خسرو حیدری استقلال را دوست داشته و وقتی از خداحافظی او باخبر شدم، به شدت ناراحت شدم ولی به او تبریک می گویم که تصمیم گرفت با شجاعت خداحافظی کند. این افتخار نصیب هر کسی نخواهد شد ولی برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم دوباره زود او را در صحنه های فوتبال ببینیم.

از هیچ کس نمی ترسم، به بازیکنان بی احترامی شده است

وی در ادامه اضافه نمود: تمام بازیکنان شرمسار هستند ولی یک ماه است که اتفاقاتی در حال رخ دادن است که ما جلوی آن را گرفتیم به جایی رسیده است که بازیکنان نمی توانستند تحمل نمایند و آنها به ما می گفتند چرا اجازه نمی دهید این اتفاق بیفتد. من کنار بازیکنان هستم. کوشش کردم ولی بچه ها بحث شان، بحث اقتصادی نبوده چون پولی که باید به تیم تزریق می شد، 40 روز پیش بود زمانی که در کورس قهرمانی بودیم، باید پرداخت می شد ولی الان بازیکنان دیگر نیازی به این پول ندارند. تحت بحث آنها، بحث احترام بود. مگر می گردد تیمی که در کورس قهرمانی است، تنها 32 درصد پول بگیرد و کمترین دریافتی را داشته باشد و تنها در یک بازی مانده به انتها فصل، به آنها پول بدهد. این پول الان به درد چه کسی می خورد. همه چیز از دست رفت. شرمسار طرفداران شدیم.

منتظری تأکید کرد: من در فضای مجازی زیاد نیستم. من گفتم که اصلاً نیازی به این پول ندارم، زیرا کار، کار درستی نبود ولی باید مردم بدانند چه اتفاقی در استقلال می افتد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که عدم اعتماد باعث این موضوع شده است، گفت: تزریق اقتصادی و زمین خوب نداشتیم. مگر می گردد استقلال چنین شرایطی داشته باشد؟ چرا باید این اتفاق برای استقلال بیفتد؟

منتظری در مورد تهدید معاون باشگاه که به بازیکنان گفته بوده باید در اردو حضور داشته باشید، گفت: این رخ داد. بازیکنان هم دوست نداشتند چنین اتفاقی رخ دهد. حتی خود مجیدی هم حرفی برای گفتن نداشت. چقدر ضمانت کند؟ چقدر پادرمیانی کند؟

وی گفت: الان دیگر بحث اقتصادی وجود ندارد بلکه بحث احترام به بازیکنان است. مگر بازیکن برده است؟ چرا می گوئید فردا صبح پول به حساب می آید ولی این اتفاق نمی افتد؟ با اینکه پول هم داده اند، هنوز چند بازیکن پول نگرفته اند. بحث من، بحث اقتصادی نیست و برای من زشت است که در این مورد صحبت نمایند. بازیکنان ما 40 روز است دو میلیون، دو میلیون از هم قرض می گیرند.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: متأسفانه در فضای مجازی یکسری افراد می توانند همه چیز بگویند. از هیچ کس نمی ترسم. حرف هایم را می زنم. عده ای به دنبال منافع خودشان هستند. من یقه بعضی ها را گرفتم که هیچ کس جرأت حرف زدن به آنها را ندارد. چرا باید استقلال در انتها فصل بازیکنانش را از دست بدهد؟ چرا باید آنها در انتها به دنبال قرارداد باشند؟ الان آخر فصل است مگر می گردد بازیکنان را پیدا کرد؟ باید به بازیکن احترام گذاشت. هر مسئله ای که دارید، باید به بازیکن احترام بگذارید. اگر او را نمی خواهید، راحت به او بگویید که برود.

منتظری ادامه داد: چه زمانی می خواهد این اتفاقات از بین برود؟ چه زمان همه چیز اصلاح می گردد؟ اینقدر بازیکنان را جلوی مردم قرار ندهید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 277

به "از هیچ کس نمی ترسم، به بازیکنان بی احترامی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از هیچ کس نمی ترسم، به بازیکنان بی احترامی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید