اشپیگل، ترامپ را بازنده سال خواند

به گزارش علی آباد جدید، مجل در اشپیگل آلمان که یکی از بزرگترین عناوین مجلات اروپایی است دونالد ترامپ را بازنده سال 2020 خواند؛ اتفاقی که همزمان با معرفی جو بایدن و کامالا هریس از سوی مجله تایم به عنوان شخصیت سال 2020 افتاد.

اشپیگل، ترامپ را بازنده سال خواند

به نقل از بیزینس اینسایدر، پایگاه خبری نشریه در اشپیگل آلمان که یکی از پرخواننده ترین وبسایتهای خبری آلمانی زبان است، مقاله ای بلند به زبان آلمانی درباره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا منتشر کرد و برای این مقاله سرتیتر بازنده سال را به کار برد.

این مطلب که روز پنجشنبه منتشر شد، از رئیس جمهور آمریکا به خاطر خودداری از پذیرفتن شکستش در انتخابات ریاست جمهوری به رقیب خود جو بایدن انتقاد نموده و او را مردی که هرگز هیچ اهمیتی به مصلحت مشترک نداده و تنها به یک چیز یعنی خودش اهمیت می دهد توصیف کرد.

در ادامه این مقاله که از سوی رئیس دفتر واشنگتن این نشریه و یک خبرنگار مستقر در برلین آن تالیف شده، نوشته شد: تحت ریاست جمهوری ترامپ هیچ چیز عادی نیست.

آنها نوشتند: او از پذیرفتن شکست خودداری می نماید. به جایش از وقوع تقلب گسترده انتخاباتی صحبت می نماید، اگر چه هیچ سند و مدرکی برای آن نیست. کل این موضوع شگفت انگیز نیست. ریاست جمهوری ترامپ همانطور که شروع شد خاتمه می یابد. بدون نجابت و بدون منزلت.

رئیس جمهور آمریکا اگر چه اجازه به اجرای فرایند انتقال قدرت به دولت جو بایدن را داده اما از پذیرفتن رسمی شکستش در انتخابات خودداری نموده و به جایش به تکرار ادعاهای بی اساس در مورد اینکه در انتخابات علیه او تقلب شده، ادامه داده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1485

به "اشپیگل، ترامپ را بازنده سال خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشپیگل، ترامپ را بازنده سال خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید