امضای تفاهم نامه همکاری انجمن حقوق ورزشی با پرسپولیس

به گزارش علی آباد جدید، تفاهم نامه همکاری انجمن حقوق ورزشی با باشگاه پرسپولیس امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری انجمن حقوق ورزشی با پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی انجمن حقوق، تفاهم نامه همکاری انجمن حقوق ورزشی با باشگاه فرهنگی و ورزشی پرسپولیس امضا شد.

در جلسه ای با حضور جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، حسین پور شرفشاد معاون حقوقی، شکوری معاون اجرایی و حسینی مدیر روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس و حمید باقرنیا سرپرست انجمن حقوق ورزشی، امیر حسین شادمانی دبیر و ملایی مسئول کمیته معاضدت قضایی انجمن، تفاهم نامه همکاری انجمن حقوق ورزشی با باشگاه پرسپولیس با هدف ارائه مشاوره تخصصی حقوق ورزشی و برگزاری دوره های آموزشی امضا شد.

سمیعی مدیرعامل پرسپولیس ضمن استقبال از این همکاری گفت: یکی از نیازهای ضروری این روزهای باشگاه های ورزشی توجه به حقوق ورزشی است که با شروع به کار انجمن حقوق ورزشی این مهم بیش از پیش دست یافتنی خواهد شد. آماده هرگونه همکاری در راستای افزایش آگاهی حقوقی جامعه مخاطب هستیم و در این جهت با تمامی پتانسیل قدم خواهیم برداشت.

حمید باقرنیا سرپرست انجمن حقوق ورزشی ضمن تشکر از حسن توجه مسئولین باشگاه پرسپولیس به اهمیت توسعه و جایگاه دانش حقوق ورزشی افزود: انجمن حقوق ورزشی به نام تنها نهاد حقوق ورزشی دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان، آماده هر گونه همکاری تخصصی در حوزه ملی و بین المللی با باشگاه پرسپولیس به نام اولین باشگاه ورزشی که در راستای امضای تفاهم نامه همکاری قدم برداشته است.

وی گفت: این انجمن می تواند در کنار باشگاه های بزرگی چون پرسپولیس بسیار سریع تر و با کیفیت تر جهت توسعه حقوق ورزشی را هموار سازد.

حسین پور شرفشاد معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس که همزمان عضو هیئت رئیسه انجمن حقوق ورزشی هم است، ضمن تشکر از مدیریت و اقدامات سمیعی مدیرعامل باشگاه، گفت: باشگاه پرسپولیس در سال گذشته در عرصه های ملی و بین المللی با مدیریت سمیعی که همواره در رأس مدیریت ورزش کشور بوده اند، پیروز و افتخار آفرین بوده که امیدواریم تیم حقوقی حاضر که با اقدامات تاثیرگذار خود تحولات بسیاری را رقم زده اند، با همکاری انجمن حقوق ورزشی هم بیش از پیش افتخار آفرین باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1857

به "امضای تفاهم نامه همکاری انجمن حقوق ورزشی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه همکاری انجمن حقوق ورزشی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید