ایران درودی به کرونا مبتلا شد

به گزارش علی آباد جدید، ایران درودی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که به رغم داشتن علائم بیماری، نتیجه تست او منفی شده بود، به کرونا مبتلا شده است. این هنرمند که در حال حاضر در خانه تحت مراقبت پرستاران بیمارستان است، تاحدی از نظر ریوی تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته است.

ایران درودی به کرونا مبتلا شد

به گزارش ایسنا، این هنرمند نقاش دو روز قبل و همزمان با سالروز تولدش، به علت کسالت نتوانست مصاحبه کند؛ امروز، اما خبرنگار ما در تماسی با سیدمحمد طباطبایی ـ فعال فرهنگی و دبیر سابق شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور ـ جویای حال وی شد که در جریان این مکالمه، خبر ابتلای ایران درودی به ویروس کرونا تایید شد.

طباطبایی حسینی ضمن اشاره به اینکه این هنرمند بیشتر به لحاظ سیستم گوارشی تحت تأثیر ویروس قرار گرفته است، درباره شرایط عمومی جسمی درودی گفت: ریه ایشان تا حدی درگیر شده است و کرونا هم بیشتر به دستگاه گوارش ایشان سرایت نموده است.

به گفته وی ایران درودی در روز دهم شهریور تست داد که نتیجه این تست در روز یازدهم شهریور منفی شد، اما نظر پزشک بر این بود که خیلی به تست اطمینانی نیست و ایشان مبتلا به کرونا هستند. در روز یازدهم شهریور ایشان اسکن ریه دادند و متوجه شدند که ریه ایشان تا حدی درگیر شده و مبتلا به کرونا هستند.

این فعال فرهنگی درباره ضرورت بستری شدن این هنرمند در بیمارستان، افزود: از خانم درودی سنی گذشته است و در بیمارستان بستری شدن برای ایشان خیلی سخت است، اما اگر تشخیص داده گردد که باید بستری شوند حتما این اتفاق خواهد افتاد، اما فعلا تشخیصی بر این مبنا داده نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1889

به "ایران درودی به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران درودی به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید