بازی قرمزهای پرطرفدار را تراکتور برد، دنیزلی مچ کالدرون را خواباند

به گزارش علی آباد جدید، تیم فوتبال تراکتور تبریز با یک گل پیروز شد تا پرسپولیس را شکست دهد.

بازی قرمزهای پرطرفدار را تراکتور برد، دنیزلی مچ کالدرون را خواباند

به گزارش علی آباد جدید، در ادامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال تراکتور تبریز از ساعت 17:45 در استادیوم یادگار امام تبریز میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نهایت با فزونی یک گله تراکتور به انتها رسید.

تک گل این دیدار را احسان حاج صفی در دقیقه 1+45 برای تراکتور به ثمر رساند.

نیمه اول:

دقایق ابتدایی نیمه نخست این دیدار با اشتباهات بازیکنان دو تیم همراه بود. به طوری که در یک صحنه مظاهری دچار اشتباه شد اما پرسپولیسی ها نتوانستند از اشتباه دروازه بان حریف استفاده نمایند و این موقیعت از دست رفت. در ادامه روی یک پاس رو به عقب نیز علیرضا بیرانوند اشتباه عجیبی را مرتکب شد اما این دروازه بان به سرعت اشتباه خود را جبران کرد و توپ را به کرنر فرستاد.

در ادامه این دیدار، قرمزپوشان میزبان که از حمایت طرفداران بهره می بردند، در دقیقه 16 توسط فورچونه موقیت خوبی را به دست آوردند اما شوت این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد و به اوت رفت. با گذشت دقایقی، این بار در دقیقه 20 پرسپولیسی ها در سمت راست محوطه جریمه تراکتور یک ضربه ایستگاهی به دست آرودند اما ارسال مهدی ترابی، فرصت چندان خوبی برای مهاجمان سفیدپوش ایجاد نکرد.

با گذشت زمان، هرچه به اواخر نیمه نخست بازی نزدیک می شدیم، افت و خیز این دیدار نیز بیشتر شد. با وجود اینکه فرصت چندان خطرناکی روی دروازه ها شکل نگرفت اما کوشش دو تیم برای ایجاد فرصت گلزنی، جدال را در میانه میدان جذاب نموده بود. در این بین پرسپولیسی ها سعی داشتند با یک ارسال بلند، علیپور را در فرصت گلزنی قرار دهند که با هوشیاری مدافعان تراکتور، توپ به علیپور نرسید. در ادامه نیز شاگردان دنیزلی در دقیقه 38 یک ضربه کرنر به دست آوردند که عملکرد خوب مدافعان پرسپولیس اجازه نداد، تراکتوری ها دروازه بیرانوند را تهدید نمایند.

با این حال شوت از راه دور احسان حاج صفی در آخرین ثانیه های نیمه اول، به گل تبدیل شد تا تراکتور با فزونی یک بر صفر نیمه نخست را برنده از میدان خارج گردد.

نیمه دوم:

اما با شروع نیمه دوم این دیدار، پرسپولیسی ها که یک گل از حریف عقب بودند، سعی داشتند با طراحی حملاتی گل تساوی را به ثمر برسانند. شاگردان کالدرون روی یکی دو صحنه با ارسال هایی می خواستند فرصت گلزنی ایجاد نمایند که در این امر ناکام بودند. در این بین و در دقیقه55 بشار رسن، یک فرصت شوتزنی به دست آورد اما شوت این بازیکن از کنار دروازه به اوت رفت. در ادامه و در دقیقه 59 شاگردان دنیزلی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شدند و میمبلا سعی داشت با استفاده از این فرصت گل دوم را برای تیمش به ثمر برساند اما شوت او، با واکنش خوب بیرانوند به کرنر رفت. در ادامه ارسال ضربه کرنر روی دروازه پرسپولیس فرصت بسیار خوبی برای مسعود شجاعی ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن هم راهی به دروازه پیدا نکرد.

در ادامه سفیدپوشان پرسپولیس در دقیقه 67 صاحب ضربه ایستگاهی شدند و بشار رسن با استفاده از این فرصت دروازه تراکتور را هدف قرار داد اما شوت این بازیکن را رشید مظاهری پیش از ورود به دروازه به اوت فرستاد. سپس با گذشت دقایقی در دقیقه 75 دوباره پرسپولیسی ها فرصت بسیار خوبی به دست آوردند. اینبار مهدی ترابی با یک ارسال بلند توپ را به وحید امیری رساند اما این بازیکن هم نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و رشید مظاهری توپ را به کرنر فرستاد.

برای پرسپولیس در این دیدار علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری (67 امیر روستایی)، محمد نادری، احمد نورالهی، امید عالیشاه (46 بشار رسن)، وحید امیری، سیامک نعمتی، مهدی ترابی و علی علیپور به میدان رفتند.

تراکتور نیز با ترکیب رشید مظاهری، مهدی تیکدری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، رضا اسدی، ویلین میمبلا (81 ساسان انصاری) ، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و کوین فورچونه بازی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 371

به "بازی قرمزهای پرطرفدار را تراکتور برد، دنیزلی مچ کالدرون را خواباند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی قرمزهای پرطرفدار را تراکتور برد، دنیزلی مچ کالدرون را خواباند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید