برگزاری تحلیف جو بایدن با حضور هزاران نیروی گارد ملی

به گزارش علی آباد جدید، هزاران نفر از نیروهای گارد ملی آمریکا قرار است به منظور حمایت از تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور، وارد واشنگتن دی سی شوند.

برگزاری تحلیف جو بایدن با حضور هزاران نیروی گارد ملی

به نقل از ایندیپندنت، فرماندهی ارتش و گارد هوایی از نزدیک به 30 ایالت تا به امروز متعهد شده اند تا به سوگند خوردن رئیس جمهور آمریکا در اواخر این ماه، کمک کنند.

انتظار می رود زمانی که بایدن ظهر روز 20 ژانویه بر روی پله های ساختمان کنگره آمریکا رئیس جمهور می شود، بیش از 4 هزار سرباز در خدمت باشند.

کریگ کلپر، گروه بان ارشد نیروی هوایی و سخنگوی گارد ملی دی سی به military.com گفت: هر 4 سال یک بار، این بزرگ ترین رویدادی است که گارد ملی در آن شرکت دارد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر، از چندین ایالت تعهدات بیش از 4 هزار نفر را داریم که به آسانی می تواند به 7 هزار افزایش یابد، یا حتی امکان دارد این تعداد به صرف آنکه مراسم تحلیف چگونه باشد، کاهش هم پیدا کند.

کلپر گفت: در این لحظه نمی دانیم مراسم تحلیف چگونه خواهد بود.

حدود 7 هزار و 800 نفر نیروی گارد ملی به حمایت از تحلیف دونالد ترامپ کمک کردند، اما محدودیت های کووید به این معناست که تحلیف بایدن رویدادی با مقیاس کوچک تر خواهد بود.

اعضای گارد ملی آمریکا به نیروی انتظامی و پارک پلیس دی سی در مدیریت جمعیت، کنترل ترافیک، حمایت ارتباطی و خدمات پاسخ اضطراری کمک می کنند.

کلپر افزود: ما خیابان ها را می بندیم و برای مناطق خاص ایستگاه های کنترل ورود می گذاریم که بسکمک از این کارها برای کنترل جمعیت است.

سخنگوی گارد ملی آمریکا افزود: معمولاً برای مراسمات تحلیف، چند روز قبل آنجا هستیم. در حال حاضر برخی پرسنل وارد دی سی شده اند.

سال گذشته بیش از 5 هزار و 200 نفر از اعضای گارد ملی برای حمایت از پلیس در جریان اعتراضات جورج فلوید، در واشنگتن دی سی بودند.

و با وجود آنکه مقامات گارد می گویند انتظار ندارند در روز تحلیف اعتراضاتی برگزار شود، پافشاری دارند که در حالت آماده باش خواهند بود.

استقبال از خانواده بایدن تا کاخ سفید، رژه مجازی به جای رژه سنتی تحلیف

رئیس جمهور منتخب آمریکا بعد از سوگند خوردن از رژه سنتی تحلیف در خیابان پنسیلوانیا برخوردار نخواهد شد، اما مراسم استقبال ریاست جمهوری تا کاخ سفید برای او انجام می شود.

کمیته تحلیف ریاست جمهوری آمریکا روز یکشنبه اعلام کرد، بایدن و جیل بایدن بانوی اول آینده آمریکا از رژه سنتی تحلیف در 20 ژانویه چشم پوشی می کنند.

در عوض آن ها بعد از سوگند خوردن جو بایدن در جبهه غربی ساختمان کنگره آمریکا، از خیابان پانزدهم تا کاخ سفید، از استقبال ریاست جمهوری بهره مند خواهند شد. این همراهی با حضور کنندگان هر شاخه از ارتش، از جمله باند ارتش آمریکا، گارد افتخاری خدمت مشترک، گارد فرمانده کل و Fife and Drum Corps از سومین پیاده نظام آمریکا، گارد قدیمی خواهد بود.

برنامه ریزان در حال جست وجوی راه هایی برای ادامه بسکمک از سنت های تحلیف در عین حفاظت از سلامت و امنیت آمریکایی ها در بحبوحه همه گیری مرگ بار کرونا هستند.

کمیته تحلیف ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد: جایگزین کردن رژه سنتی تحلیف با استقبال ریاست جمهوری به آمریکایی ها و جهان اجازه می دهد شاهد ورود خانواده اول جدید به کاخ سفید، بدون جلب جمعیت بزرگی باشند که عموماً برای رژه تحلیف در خیابان پنسیلوانیا جمع می شدند.

رژه تحلیف به طور کامل از بین نرفته است.

به گفته برنامه ریزان مراسم تحلیف، یک رژه مجازی از تلویزیون پخش می شود و اجرایی را در جوامع سراسر کشور به نمایش می گذارد. این رژه قهرمانان آمریکا را گرامی می دارد و منعکس کننده تنوع، میراث و تاب آوری کشور آمریکا است.

شرکت کنندگان در رژه مجازی در هفته های آینده اعلام خواهند شد، اما کمیته تحلیف ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرده برنامه رژه شامل فعالیت های موسیقی، شاعران، گروه های پایکوبی و دیگر موارد ادای احترام به قهرمانان آمریکا در خط مقدم همه گیری است.

به گفته این کمیته، شرکت کنندگان فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کنند و پروتکل های امنیتی اجرا می شود.

بلیط های این مراسم محدود خواهد بود. در گذشته اعضای کنگره حدود 200 هزار بلیط برای توزیع در بین رأی دهندگان خود دریافت می کردند. اعضای کنگره امسال محدود به بلیط خودشان و یک نفر مهمان هستند.

بایدن، هریس و همسران آن ها بعد از سوگند خوردن رئیس جمهور، به همراه اعضای ارتش در مراسم Pass in Review واقع در جبهه شرقی ساختمان کنگره شرکت می کنند.

Pass in Review سنت دیرینه ارتش است که انتقال مسالمت آمیز قدرت به یک فرمانده کل قوای تازه را بازتاب می دهد. رئیس جمهور جدید، به میزبانی فرمانده کارگروه مشترک- منطقه پایتخت ملی، آمادگی نیروهای ارتش را بررسی خواهد کرد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1531

به "برگزاری تحلیف جو بایدن با حضور هزاران نیروی گارد ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تحلیف جو بایدن با حضور هزاران نیروی گارد ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید