بریز و بپاش سپاهان و فولاد برای اعزام گردشگر به عربستان!

به گزارش علی آباد جدید، تیم های فولاد و سپاهان در حالی راهی عربستان شده اند که افراد اضافه زیادی این تیم ها را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی می نمایند.

بریز و بپاش سپاهان و فولاد برای اعزام گردشگر به عربستان!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2022 از روز پنجشنبه (18 فروردین) با حضور دو نماینده ایران رسماً شروع می گردد، جایی که تیم های فولاد و سپاهان به ترتیب در گروه های C و D حضور دارند و قرار است مسابقات شان به میزبانی عربستان برگزار گردد. نمایندگان ایران در روز های اخیر با پرواز های اختصاصی خود را به جده و بریده عربستان رسانده اند تا در این شهر ها به مصاف رقبای شان بروند.

در این میان اما نکته ای که قابل تأمل است و جای تعجب دارد، تعداد بالای افراد حاضر در کاروان های اعزامی دو تیم است. گفته می گردد این دو باشگاه صنعتی جمعاً بیش از 110 نفر را برای حضور در لیگ قهرمانان به عربستان اعزام نموده اند، آنهم در حالی که طبق قاعده و قانون مسابقات، میزبان بازی ها، مکلف است تنها بستر اقامت رایگان اعضای اصلی تیم را (به تعداد محدود) فراهم کند و طبق آیین نامه برگزاری مسابقات هزینه سفر و اقامت سایر افراد اضافه برعهده باشگاه میهمان است. این یعنی ده ها مسافر ایرانی اعزامی به عربستان با تحمیل هزینه به باشگاه ها بار سفر به این کشور بسته اند.

کاروان های اعزامی دو باشگاه باید بیش از 20 روز در عربستان اقامت داشته باشند و با توجه به تعداد بالای افراد اضافی، می توان دریافت که باشگاه های ایرانی در شرایط مالی بغرنجی که به سر می برند باید هزینه های چندین هزار دلاری برای حضورشان در عربستان متحمل شوند. در این میان این سؤال پیش می آید که آیا همه افرادی که به همراه بازیکنان و اعضای فنی و اجرایی تیم ها به عربستان اعزام شده اند، حضورشان در این سفر لازم و کاربردی بوده است یا اینکه باشگاه های صنعتی ایران با فراهم کردن زمینه سفر جهانگرد ها بریز و بپاش بی فایده نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2153

به "بریز و بپاش سپاهان و فولاد برای اعزام گردشگر به عربستان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بریز و بپاش سپاهان و فولاد برای اعزام گردشگر به عربستان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید