بیرانوند: حرف بزنیم می گویند فغانی بهترین داور ایران است

به گزارش علی آباد جدید، شجاع خلیل زاده راست گفته است. انتظار نداشتیم دو پنالتی واضح برای ما گرفته نشود.

بیرانوند: حرف بزنیم می گویند فغانی بهترین داور ایران است

صحنه ترابی پنالتی نبود اما دو پنالتی نگرفت

علیرضا بیرانوند در سرانجام دیدار مقابل نساجی گفت:حیف شد 2 امتیاز مهم را از دست دادیم باران هم ما را اذیت کرد. روی اتفاق گل خوردیم و از نساجی بهتر بودیم. متأسفانه روز خوبمان نبود و دقت نکردیم. می توانستیم در این بازی سه امتیاز را بگیریم.

وی در خصوص عملکرد داوری گفت:چه بگویم اگر صحبتی هم بکنیم می گویند فغانی بهترین داور ایران است. شجاع خلیل زاده راست گفته است انتظار نداشتیم دو پنالتی واضح برای ما گرفته نشود. صحنه مهدی ترابی را دیدم پنالتی نبود اما در دو صحنه ای که توپ به دست بازیکن نساجی برخورد پنالتی رخ داد.

وی در رابطه با اینکه در صحنه مصدومیت ترابی او اعتراض کرد، گفت:به داور اعتراض نکردم بلکه نگران وضعیت ترابی شدم او ضربه شدیدی خورده است.

دروازه بان پرپسولیس در رابطه با اینکه مدیر برنامه هایش از او شکایت نموده است، گفت:من اصلاً مدیر برنامه ندارم که بخواهد شکایتی کند نمی دانم چرا اینطور شده که هر کسی با یک برگه به فدراسیون می رود و شکایت می نماید از فدراسیون خواستم این مسئله را 2-3 ماه عقب بیندازد تا ببینیم چه کسی این کار را نموده در فضای مجازی هم همه چیز را بزرگ می نمایند خدا را شکر مسئله ای ندارم.

11

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 3 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 239

به "بیرانوند: حرف بزنیم می گویند فغانی بهترین داور ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: حرف بزنیم می گویند فغانی بهترین داور ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید