توزیع برنج تنظیم بازار در خراسان شمالی

به گزارش علی آباد جدید، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: برنج های پاکستانی برای تنظیم بازار آماده توزیع است و در حال رایزنی هستیم تا این محصول بدون تشکیل صف در استان به دست مردم برسد.

توزیع برنج تنظیم بازار در خراسان شمالی

به گزارش علی آباد جدید به نقل از ایرنا، رضا فیروزه اضافه نمود: پیش از این توزیع برنج پاکستانی، با تشکیل صف همراه شد که به علت نگرانی ها از تجمع ها و بیماری کرونا، البته در همان روزها، متوقف شد.

وی بیان نمود: توزیع برنج به منظور حل مشکل مردم در تامین این محصول، انجام میگردد اما به دنبال راهکاری هستیم تا این اقدام بدون تشکیل صف و تجمع افراد باشد.

شبکه توزیع گسترده می گردد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی نیز گفت:توزیع برنج با تشکیل صف همراه بود که با توجه به موضوع بیماری کرونا، متوقف شد.

امین قربانی بیان نمود: 96 تن برنج پاکستانی آماده توزیع در بازار است و در حال برنامه ریزی هستیم تا علاوه بر این میزان محموله 466 تن برنج دیگر، بدون تشکیل صف در استان توزیع گردد.

وی اظهار کرد: با رسیدن محموله 466 تنی، با توسعه شبکه توزیع، از تشکیل صف جلوگیری خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: سال جاری، هزار و 500 تن برنج پاکستانی با قیمت مصوب در بازار این استان توزیع شده است که این فرایند تا خاتمه سال همچنان ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 945

به "توزیع برنج تنظیم بازار در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع برنج تنظیم بازار در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید