توضیحات متقی فر درباره مدل انتخاباتی جبهه پایداری

سخنگوی جبهه پایداری گفت: رمز پیروزی اصولگرایان در انتخابات، زیر سایه وحدت استراتژیک رقم می خورد نه وحدت تاکتیکی.

توضیحات متقی فر درباره مدل انتخاباتی جبهه پایداری

به گزارش خبرنگاران، مجید متقی فر طی سخنانی با اشاره به برنامه های جبهه پایداری برای انتخابات مجلس اظهار کرد: جبهه پایداری مدل وحدت را به گونه ای طراحی کرده که اولاً تمامی ظرفیت های انقلابی در درون امت اسلامی فعال شود و ثانیاً در اثر هدایت افکار عمومی به سمت انتخاب اصلح، مجلس پرنشاط، کارآمد، عدالت محور، استکبار ستیز، ضداشرافی گری و بصیر شکل گیرد و به همین دلیل در نظر دارد تا با گروه ها و تشکل های انقلابی و شخصیت های تاثیرگذار ارتباط برقرار کند.

وی اضافه کرد: نهایت سعی ما این است که فارغ از هرگونه طراحی های پیش ساخته برای وحدت مستقیم با اشخاص و گروه های خودی تاثیرگذار در انتخابات تماس بگیریم و ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات خود به آنها در نهایت به وحدت حداکثری برسیم.

سخنگوی جبهه پایداری تاکید کرد: همچنین جبهه پایداری درصدد است فضای اخوت و برادری را بین اشخاص و گروه های تاثیرگذار تقویت کرده و با رعایت موازین اخلاقی و اسلامی در بیان نظرات و پیشنهادات سعی لازم را داشته باشد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: معتقدیم ارتباط گیری برادرانه و مومنانه دارای فایده ها و امتیازات زیادی است که از جمله می تواند فضای تخریب را به هم افزایی و اخوت تغییر دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 441

به "توضیحات متقی فر درباره مدل انتخاباتی جبهه پایداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات متقی فر درباره مدل انتخاباتی جبهه پایداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید