خبرنگاران کرمانشاه صاحب مرکز فوریت های آنالیز مسائل واحدهای تولیدی می گردد

به گزارش علی آباد جدید، کرمانشاه - خبرنگاران- استاندار کرمانشاه از راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های آنالیز مسائل واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری در استان اطلاع داد و گفت: این مرکز از روز دوشنبه پنجم آبان راه اندازی می گردد و باید به سمت حل مسائل واحدهای تولیدی گام برداریم.

خبرنگاران کرمانشاه صاحب مرکز فوریت های آنالیز مسائل واحدهای تولیدی می گردد

به گزارش علی آباد جدید؛ هوشنگ بازوند عصر شنبه در بیست و ششمین کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری استان کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری اضافه نمود: وقتی صحبت از شبانه روزی بودن این مرکز می گردد نشان دهنده کوشش شبانه روزی در کشور برای برطرف موانع فراوری و بهبود کسب و کار است.

وی با بیان اینکه ممکن است این مرکز نقص هایی داشته باشد، گفت: راه اندازی این مکان کار ارزشمندی است چرا که صنعت و صنعتگران احساس می کنند دولت به دنبال حل مسائل آنها است.

بازوند اضافه نمود: دستگاه های اجرایی باید توجه داشته باشند که کنندگان خود در مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای فراوریی را از میان افراد کارآزموده، مجرب و دارای اختیار انتخاب کنند تا بتوانند مسائل را حل و فصل کنند.

وی یادآوری کرد اگر چنانچه گزارشی مبنی بر عدم ارائه خدمات مناسب این کنندگان گزارش گردد، خود مدیرکل و یا معاونان وی باید در این مرکز حضور پیدا کنند.

منبع: ایرنا

انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1377

به "خبرنگاران کرمانشاه صاحب مرکز فوریت های آنالیز مسائل واحدهای تولیدی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرمانشاه صاحب مرکز فوریت های آنالیز مسائل واحدهای تولیدی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید