دستگیری دزد ویلایی در شمال تهران

به گزارش علی آباد جدید، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق ویلایی در شمال تهران اطلاع داد و گفت: سرایدر همسایه سارق از آب در آمد.

دستگیری دزد ویلایی در شمال تهران

جهت دریافت خدمات طراحی سقف شیروانی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی علی آباد جدید، سرهنگ سید علی شریفی گفت: سی و یکم فروردین ماه پرونده ای با موضوع سرقت از ویلای شخصی شهروندی در شمال تهران به پایگاه یکم ارجاع و شاکی گفت، مدت ها بود که به ویلای ام رفت و آمد نداشتم. سی ویکم فروردین ماه به آنجا مراجعه و متوجه شدم بیشتر لوازم منزلم از قبیل: تلویزیون، فرش و ... به ارزش تقریبی 600 میلیون ریال به سرقت رفته است.

وی شرح داد: کارآگاهان با مراجعه به محل وقوع سرقت، پیروز شدند دزد که جلیل 48 ساله نام داشت را شناسایی نمایند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت بیان داشت: مخفیگاه متهم در محدوده خیابان نیروی هوایی شناسایی و کاراگاهان با هماهنگی قضائی در ششم اردیبهشت ماه وی را دستگیر و به پایگاه یکم انتقال دادند.

این مقام انتظامی مطرح کرد: جلیل در همان بدو ورود به پلیس آگاهی بزه انتسابی اعتراف و گفت، قبلا در آن نزدیکی سرایدار بودم و می دانستم که مالک ویلا به ندرت به آنجا رفت و آمد دارد، من هم از این فرصت استفاده کردم و در 3 مرحله اموال داخل ویلا را به آدرس حوالی رودهن منتقل و در آنجا مخفی نموده ام.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی ابراز داشت: با هماهنگی های قضائی مخفیگاه اموال سرقتی بازدید و کلیه اموال مسروقه بطور کامل و بدون کم وکسر از آن مکان کشف و به پلیس آگاهی انتقال یافت.

وی به تحویل کلیه اموال سرقتی به مالک آن اشاره نمود و اضافه نمود: متهم برای کشف زوایای پنهان پرونده و همچنین کشف سرقت های احتمالی در اختیار دایره مبارزه با سرقت منزل پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1003

به "دستگیری دزد ویلایی در شمال تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری دزد ویلایی در شمال تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید