دستگیری یک دزد و کشف 3 دستگاه خودرو و موتورسیکت سرقتی

به گزارش علی آباد جدید، فرمانده گشت انتظامی قرارگاه شمال یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری یک دزد و کشف 3 دستگاه موتورسیکلت و خودروی سرقتی اطلاع داد.

دستگیری یک دزد و کشف 3 دستگاه خودرو و موتورسیکت سرقتی

به گزارش ، سرگرد یوسف سهل آبادی فرمانده گشت انتظامی قرارگاه شمال یگان امداد پلیس پایتخت اظهار کرد: واحد های قرارگاه شمال گشت انتظامی یگان امداد فاتب در 24 گذشته پیروز شدند 2 خودرو سرقتی که در کنار خیابان به صورت رها شده بودند را کشف و پس از استعلام گیری معین شد که خودرو ها سرقتی بودند و پیش تر در سامانه پلیس، سرقت آن ها اعلام شده است.

فرمانده گشت انتظامی قرارگاه شمال یگان امداد پلیس پایتخت در خبر دیگری اظهار داشت: ماموران این قرارگاه در گشت زنی های هدفمند یک موتورسیکلت پارک شده در کنار خیابان را که راکب آن بر روی آن نشسته بود مشاهده کردند و به رفتار راکب مظنون و مدتی وی را تحت مراقبت قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از استعلام از سامانه پلیس معین شد که موتورسیکلت سرقتی است.

دستگیر دزدان منازل شهروندان تهرانی

سرگرد سهل آبادی اضافه کرد: ماموران بی درنگ برای دستگیری متهم اقدام و موتورسوار را دستگیر و تحت بازجوئی اولیه قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه متهم به سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد، گفت: دزد به همراه موتورسیکلت کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی نهاده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 454

به "دستگیری یک دزد و کشف 3 دستگاه خودرو و موتورسیکت سرقتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری یک دزد و کشف 3 دستگاه خودرو و موتورسیکت سرقتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید