دلیل عجیب لیکنز برای ترک تراکتورسازی!

به گزارش علی آباد جدید، سرمربی بلژیکی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرده که امنیت شخصی دلیل رفتن او از تراکتورسازی و فوتبال ایران بوده است.

دلیل عجیب لیکنز برای ترک تراکتورسازی!

به گزارش علی آباد جدید و به نقل از voetbal بلژیک، جرج لیکنز سرمربی بلژیکی که مدتی در تیم تراکتورسازی کار کرد ولی نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد در نهایت از هدایت این تیم کنار رفت.

لیکنز درباره رفتن از تراکتورسازی و فوتبال ایران گفت: امنیت شخصی شما در زندگی مهمترین مساله است. البته حضور در تراکتورسازی یک تجربه فوق العاده برای من بود. حضور 80 هزار تماشاگر در بازی های ما بی نظیر بود. ما شروع خوبی هم در هفته های نخستین داشتیم که من هدایت تیم را بر عهده گرفتم. من همچنین در کنار هیات مدیره یک برنامه جامعی برای رشد تراکتورسازی در نظر گرفتم. در عین حال احساس کردم بواسطه تحریم ها و تحولات منطقه ایی مسائل رو به افزایش است. اخیراً به دلیل تنش های بین ایران و آمریکا و تصمیم دقیقه 90 ترامپ مبنی بر حمله نکردن به ایران، مشخص کرد که من تصمیم درستی گرفته ام.

او در بخش پایانی درباره آینده مربیگری خود گفت: نمی خواهم به چیزی درباره فوتبال فکر کنم و تنها تمرکز من این است که بتوانم در کنار خانواده ام در آسایش زندگی کنم.

بعد از قطع همکاری تراکتورسازی با این مربی بلژیکی، مصطفی دنیزلی هدایت تیم تبریزی را عهده دار شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 307

به "دلیل عجیب لیکنز برای ترک تراکتورسازی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل عجیب لیکنز برای ترک تراکتورسازی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید