رییس جمهوری دوشنبه به پرسش خبرنگاران پاسخ می&zwnjدهد

به گزارش علی آباد جدید، تهران (پانا)-معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری گفت نشست خبری رییس جمهوری با حضور خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی ساعت 15 روز دوشنبه 24 آذرماه برگزار می شود.

رییس جمهوری دوشنبه به پرسش خبرنگاران پاسخ می&zwnjدهد

به پایگاه اطلاع رسانی دولت، علیرضا معزی با اعلام این خبر، اضافه نمود: رییس جمهوری از مدت ها قبل درصدد بود که با خبرنگاران و اصحاب رسانه سخن بگوید اما به دلیل ملاحظات همه گیری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این نشست تا به امروز به تاخیر افتاد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری اظهار کرد: اگر چه حسن روحانی طی این مدت به اَشکال مختلف و در برنامه های هفتگی همچون جلسه هیات دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، مرتبا با مردم سخن گفته اما گفت وگو با خبرنگاران رسانه ها و پاسخگویی به سوالات آنها بعنوان نمایندگان افکار عمومی همواره از سوی رئیس جمهوری بعنوان یک فرصت و ضرورت تلقی شده است.

معزی به سوابق نشست های متعدد رییس جمهوری در سنوات گذشته اشاره و تاکید کرد: روحانی نشست های متعددی با اصحاب رسانه در سطح مختلف از خبرنگار تا سردبیران و مدیران رسانه ها داشته و علاوه بر کنفرانس های معمول خبری، در موقعیت هایی همچون ماه مبارک رمضان نیز میزبان آنان بوده است.

وی همچنین از استعلام از ستاد ملی مبارزه با کرونا برای برگزاری نشست خبری آینده رییس جمهوری خبر داد و گفت: بر اساس استعلامی که از ستاد ملی انجام شده و پاسخ این ستاد، ناگزیر خواهیم بود به دلیل رعایت پروتکل های مربوطه، نشست را به شکل متفاوتی از سبک و سیاق گذشته برگزار کنیم. به همین دلیل هم از لحاظ زمان برگزاری کنفرانس و هم از نظر تعداد رسانه هایی که می توانیم برای شرکت در این نشست دعوت کنیم، دچار محدودیت هایی هستیم.

معزی با عذرخواهی صمیمانه از رسانه هایی که امکان دعوت از آنها فراهم نیست، یادآور شد: به رغم میل باطنی، متاسفانه ناچاریم به حضور نمایندگان تعداد محدودی از رسانه ها بسنده کنیم. در نشست مشورتی شهریور ماه با حضور مدیران رسانه ها هم متاسفانه به دلیل مشابه، نتوانستیم از حضور نمایندگان تعداد زیادی از رسانه ها، از جمله پایگاه های خبری بهره ببریم که جا دارد مجددا از آنها عذرخواهی کنم.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری گفت: مجموعه دفتر رییس جمهوری ضمن قدردانی از همه رسانه ها به جهت درک محدودیت ها و ملاحظات مرتبط با بیماری کرونا، تلاش خواهد کرد، به زودی فرصت دیگری برای گفت وگوی رییس جمهوری با خبرنگاران رسانه هایی که امکان حضور در نشست روز دوشنبه را ندارند، فراهم کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1476

به "رییس جمهوری دوشنبه به پرسش خبرنگاران پاسخ می&zwnjدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس جمهوری دوشنبه به پرسش خبرنگاران پاسخ می&zwnjدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید