شفر: طرفداران فهمیدند چه کسانی نگذاشتند قهرمان شویم، فتحی علاقه ای به حل مشکل نداشت

به گزارش علی آباد جدید، در این مدت با هیچ فردی از باشگاه صحبت نکردم. پس از آنکه آنها من را اخراج کردند با فتحی ارتباط برقرار کردم. می خواستم به او فرصتی برای حل ماجرا بدهم اما هیچ علاقمندی نشان نداد.

شفر: طرفداران فهمیدند چه کسانی نگذاشتند قهرمان شویم، فتحی علاقه ای به حل مشکل نداشت

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: شکایت من تبعاتی برای باشگاه نخواهد داشت اما ممکن است برای بعضی مشکل ایجاد کند.

به گزارش فارس، وینفرد شفر سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال بعد از جدایی از این تیم اقدام به شکایت از باشگاه استقلال به فیفا کرد. وی که از رفتار مدیران وقت استقلال به شدت ناراحت بود اعلام نمود اقدام آنها را بی پاسخ نخواهد گذاشت و حالا شکایت رسمی وی به باشگاه استقلال رسیده است.

گفت وگوی شفر در خصوص شکایتش از استقلال و مسائل مختلف را در زیر می خوانید:

بعد از جدایی از استقلال حالا شکایت شما به باشگاه رسیده است. آیا شما بابت رفتاری که در روزهای آخر در محل تمرین با شما صورت گرفت ناراحت شدید یا موارد دیگری در این بین وجود داشت؟

ابتدا بگذارید بگویم که بهترین آرزوها را برای مردم ایران دارم. اخبار ماههای گذشته کشور شما را هم دنبال می کنم. اتفاقاتی که رخ داده برای ایران آسان نبود اما از صمیم قلبم برای همه آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم. در خصوص سوال شما هم باید بگویم هر شکایتی به فیفا می گردد، به خاطر نقض قرارداد است.

مدیریت سابق باشگاه استقلال قراردادهای همکاران من را به شکل های مختلف نقض کرد و برایم عجیب نیست که فیفا از ما حمایت نموده است. بارها هشدار داده بودم مدیریت سابق قراردادم را نقض نموده است.

رفتار مدیریت سابق در سرانجام کار، بی احترامی محض بود. در تمام دوران فعالیتم در فوتبال چنین تجربه ای نداشتم و چنین چیزی را ندیده بودم. در حال حاضر بند جدیدی در خصوص ضد زورگیری در اساسنامه فیفا ایجاد شده و فیفا در خصوص همه مسائلی که رخ داده، در جریان واقع شده است. البته این اتفاق تبعاتی برای استقلال نخواهد داشت اما ممکن است برای بعضی مشکل ایجاد کند.

در این مدت که از استقلال جدا شدید، کسی با شما از باشگاه تماس نگرفت؟

در این مدت با هیچ فردی از باشگاه صحبت نکردم. پس از آنکه آنها من را اخراج کردند با فتحی ارتباط برقرار کردم. می خواستم به او فرصتی برای حل ماجرا بدهم اما هیچ علاقمندی نشان نداد.

حتما می دانید که مدیریت استقلال تغییر نموده و فتح الله زاده جانشین فتحی شده است ...

همچنان دوستان خوبی در ایران دارم. درباره تمام چیزهایی که رخ داده، اطلاع دارم. می دانم که تغییراتی در مدیریت باشگاه اجرا شده و فقط می توانم بگویم برای طرفداران بسیار مسرورم. شما به یاد دارید وقتی من مربی استقلال بودم، بارها اشاره کردم افرادی در کنار ما هستند که هر کاری انجام می دهند تا ما از موفقیت و قهرمانی دور شویم. متاسفانه آنها توانستند شانس ما برای قهرمانی و لیگ قهرمانان آسیا را از بین ببرند.

مسرورم که بسیاری از طرفداران فهمیدند در خصوص چه کسی صحبت می کنم و مسرور هستم که یک مدیریت جدید به استقلال آمده و من هم بهترین ها را برای آنها آرزو می کنم. استقلال شایسته بهترین ها است.

این روزها طرفداران استقلال نگران شکایت شما از باشگاه به فیفا هستند. شما چه پیامی برای آنها دارید؟

طرفداران نباید ناراحت این موضوع باشند.آنها باهوش و پرشور هستند و استقلال و تاریخ این باشگاه را خوب می شناسند. آنها رویدادها را پیگیری می کردند و می دانند چه اتفاقاتی رخ داده است. ما در موقعیت بسیار خوبی بودیم ولی بعضی قدم به قدم ما را به سمت نابودی پیش بردند.متاسفانه این کارها چنین نتایجی در برداشت و من مجبور شدم شکایت کنم. متاسفانه این موضوعات یک حقایقی است که مردم باید آنها را بدانند.

به نظر می رسد که این اتفاقات به صورت مداوم برای استقلال رخ می دهد و چیزی برای ناراحتی وجود ندارد. فتح الله زاده قبل از مدیرعاملی در استقلال در جریان تمامی مسائل بود و البته وزیر ورزش هم همه چیز را می دانست.مطمئن هستم که هر دو بهترین کارها را انجام می دهند، بدهی ها را پرداخت خواهند کرد و در بازسازی استقلال تمرکز خواهند داشت چون هر دو می دانند این راستا درستی است که باید طی گردد. استقلال بیشتر از یک باشگاه فوتبال بلکه یک نمادی از غرور و عرت و افتخار محسوب می گردد.

آیا حاضر هستید با مدیریت جدید باشگاه پای مذاکره بنشینید؟

تا این لحظه با کسی صحبت ننموده ام. اگر مدیریت جدید می خواهد با من صحبت کند، مطمئنا می دانند چگونه باید با من تماس بگیرند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 948

به "شفر: طرفداران فهمیدند چه کسانی نگذاشتند قهرمان شویم، فتحی علاقه ای به حل مشکل نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: طرفداران فهمیدند چه کسانی نگذاشتند قهرمان شویم، فتحی علاقه ای به حل مشکل نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید