عبادی پور: ثابت می کنیم تیم ملی والیبال ایران بهترین تیم آسیا است

به گزارش علی آباد جدید، میلاد عبادی پور دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: خدا را شکر با وجودیکه یک سفر طولانی داشتیم اما دیروز در نخستین جلسه تمرین آمادگی خوبی را از بازیکنان را شاهد بودیم. مسابقات پیش رو یک تورنمنت سنگین است و باید با آمادگی ظاهر شویم. کولاکوویچ بعد از سفر طولانی زیاد به بازیکنان فشار نیاورد. ما دو روز دیگر تا آغاز مسابقات زمان داریم و می توانیم به تدریج با شرایط کشور میزبان هماهنگ شویم.

عبادی پور: ثابت می کنیم تیم ملی والیبال ایران بهترین تیم آسیا است

وی ادامه داد: به همین دلیل در جلسه اول بیشتر وزنه زدیم تا آمادگی بدنی خود را حفظ کنیم. چینی ها میزبانی های خوبی داشتند. به نظرم کشورهایی نظیر چین و ژاپن مثل همواره میزبانی خوبی خواهند داشت چون در این موارد بسیار با تجربه و قدرتمند هستند.

دریافت نماینده والیبال ایران با اشاره به رویارویی ایران با ایتالیا و آلمان تاکید نمود: تیمی که بزرگ است و اسم بزرگی دارد، همواره بزرگ ظاهر می گردد. مهم نیست که این تیم با چه ترکیبی وارد زمین می گردد. تیم هایی مثل ایتالیا برزیل، روسیه و آمریکا بزرگ هستند و راه بزرگ ماندن را سال هاست آموخته اند. آنها می دانند چطور در مسابقات کار نمایند پس نباید گفت اگر یک بازیکن در فلان تیم نیست می توان آن تیم را دست کم گرفت. قطعاً مسابقات سختی در چین خواهیم داشت. آلمان و ایتالیا از بهترین های اروپا هستند و مطمئناً بازی های آسانی پیش رو نداریم.

عبادی پور یادآور شد: تیم ملی والیبال ایران با توجه به شرایط فعلی بازیکنانش یکی از بهترین تیم های جهان است و این کار را سخت می نماید. تا روز اول مسابقات نمی توان چیزی را پیش بینی کرد. همه تیم ها در هفته اول می خواهند بیشترین برد را کسب نمایند. ما هم برای بهترین نتیجه هر مسابقه را شروع می کنیم.

ملی پوش والیبال ایران گفت: همه تیم های آسیایی دوست دارند برابر ایران برنده باشند. ایران قدرت خود را همواره به رخ حریفان آسیایی کشیده است. همه دوست دارند برابر تیم ایران بجنگند. ما هم اگر بخواهیم ثابت کنیم که بهترین تیم آسیا هستیم باید برنده از میدان بیرون بیاییم. چین حتماً می خواهد از میزبانی بیشترین بهره را ببرد و حضورش را در فینال قطعی کند. از حالا نمی توان چیزی را صد در صد پیش بینی کرد.

عبادی پور که از جمله بازیکنان لژیونر در والیبال ایران به حساب می آید، گفت: خدا را شکر سال جاری لژیونرهای زیادی در کشورهای ایتالیا، لهستان، ترکیه و … داشتیم. وجود بازیکنان ایران در لیگ های خارجی خیلی می تواند در پیشرفت والیبال ما تأثیر گذار باشد. ما سال جاری در بازی های زیادی تحت فشار بودیم و گاهی در 10 روز سه بازی خیلی سنگین داشتیم. وقتی در این کیفیت و سطح ورزش می کنید، قطعاً چیزهای زیادی یاد می گیرید. ما همچنین از سایر بازیکنان با تجربه که در لیگ های مختلف مثل ایتالیا بازی می کردند مسائل زیادی یاد گرفته ایم. اگر این روند ادامه داشته باشد خیلی می تواند به تیم ملی کشورمان یاری کند. همچنین می تواند به جوانانی که از حالا در تیم های پایه کار می نمایند، انگیزه بدهد تا در بالاترین سطح والیبال ملی و باشگاهی بازی نمایند.

این ملی پوش والیبال در سرانجام گفت: ورزش کشور ما مدیون مردم است. وقتی حمایت و دعای این مردم پشت سر ورزشکار نباشد، مطمئن باشید هیچ انگیزه ای برای ورزشکاران باقی نمی ماند. ما فقط به عشق مردم اینجا هستیم. اگر این مردم نباشند ورزش نخواهد بود. لهستان قهرمان جهان شد چرا که مردم این کشور سال ها از این تیم حمایت کردند. مردم ایران هم نشان دادند در هر شرایطی از تیم ملی حمایت می نمایند. ما هم صد در صد کوشش می کنیم تا اسم ایران را بالا ببریم. مردم ما خیلی به والیبال اهمیت می دهند و حتی در لحظه های سخت هم پشت بازیکنان را خالی نمی نمایند. دست تک تک مردم شریف ایران را می بوسم و امیدوارم همینطور که تا الان حتی یک لحظه دست از حمایت بر نداشتند، از این پس هم یاری نمایند تا والیبال ایران بهترین نتیجه را بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 286

به "عبادی پور: ثابت می کنیم تیم ملی والیبال ایران بهترین تیم آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی پور: ثابت می کنیم تیم ملی والیبال ایران بهترین تیم آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید