لوپتگی: رئال با رونالدو هم با بارسا فاصله داشت، فرصت کافی به من ندادند

به گزارش علی آباد جدید، این تیم سه بار متوالی لیگ قهرمانان را به دست آورد، اما رئال مادرید حتی با کریستیانو رونالدو نیز فاصله ای طولانی با بارسلونا و اتلتیکو مادرید در لالیگا داشت.

لوپتگی: رئال با رونالدو هم با بارسا فاصله داشت، فرصت کافی به من ندادند

لوپتگی: رئال با رونالدو هم با بارسا فاصله داشت، فرصت کافی به من ندادند

یک سال پیش در چنین روزهایی تیم ملی اسپانیا یکی از نامزدهای قهرمانی در جام جهانی به شمار می آمد اما انتشار خبر توافق خولن لوپتگی با رئال مادرید باعث اخراج این مربی از اردوی لاروخا شد و چند ماه بعد و پس از پذیرش شکست سنگین در ال کلاسیکو، لوپتگی شغل خود در رئال مادرید را نیز از دست داد.

لوپتگی درباره این اتفاقات گفت: فراموش کردن اتفاقات آن 24 ساعت بسیار سخت است و به نظرم به من و بازیکنان تیم ملی اسپانیایی بی عدالتی شد. شرایط به شکلی به نظر می رسید که انگار من تیم خود را رها نموده ام اما هرگز چنین اتفاقی رخ نداده بود. این پست رویا و مسئولیت من بود اما من هرگز تیم ملی اسپانیا را ترک نکردم و در واقع آنها من را بیرون کردند. در خاطر دارم که در فاصله پنج ساعته در بازگشت از مسکو به اسپانیا هیچ صحبتی بین اعضای کادر فنی رد و بدل نشد زیرا ما نمی توانستیم اتفاقی که اتفاق افتاده بود را باور کنیم.

وی با اشاره به دوران حضورش در رئال اضافه کرد: این تیم سه بار متوالی لیگ قهرمانان را به دست آورد، اما رئال مادرید حتی با کریستیانو رونالدو نیز فاصله ای طولانی با بارسلونا و اتلتیکو مادرید در لالیگا داشت. تشخیص این بود که باید به شکل تیمی پیشرفت کنیم و اگرچه سه هفته بدشانس بودیم، اما در طی 12 ماه همه چیز متعادل می گردد. من از عملکرد بازیکنان بسیار راضی بودم زیرا آنها با تعهد رفتار می کردند.همه چیز در مادرید سریع اتفاق می افتد و ما سعی کردیم نیازهای تیم را مرتفع سازیم اما فرصت کافی وجود نداشت.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 287

به "لوپتگی: رئال با رونالدو هم با بارسا فاصله داشت، فرصت کافی به من ندادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوپتگی: رئال با رونالدو هم با بارسا فاصله داشت، فرصت کافی به من ندادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید