مهدی طارمی در پورتو پرتغال، بازی ایران را زنده کرد

به گزارش علی آباد جدید، مهدی طارمی در بازی حساس لیگ پرتغال بین پورتو و اسپورتینگ یاد ملاقات تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرتغال را زنده کرد.

مهدی طارمی در پورتو پرتغال، بازی ایران را زنده کرد

به گزارش مهر، در ملاقات حساس هفته بیست و یکم لیگ فوتبال پرتغال تیم فوتبال پورتو به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت و این بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد. پورتو که در رده دوم جدول لیگ پرتغال بود و فاصله 10 امتیازی با اسپورتینگ صدرنشین داشت، در صورت برد در این مسابقه می توانست به قهرمانی امیدوارتر گردد اما کوشش این تیم برای گلزنی به پورتو ثمری نداشت.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در این مسابقه صاحب دو موقعیت خوب گلزنی شد که با کم دقتی این فرصت ها از دست رفت. این مهاجم ایرانی ساعاتی بعد از بازی، با انتشار پیامی از طرفداران تیم پورتو عذرخواهی کرد.

اتفاقاتی که در این بازی برای طارمی افتاد بی شباهت به بازی ایران و پرتغال در مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه نبود. طارمی در ثانیه های سرانجامی آن مسابقه و در حالی که بازی با نتیجه تساوی یک - یک در جریان بود، یک موقعیت بسیار خوب گلزنی را در محوطه جریمه پرتغال به اوت زد تا آه از نهاد طرفداران فوتبال ایران برآید. در صورت گل شدن آن موقعیت، پرتغال از جام جهانی حذف می شد و تیم ملی ایران به مرحله بعدی راه می یافت.

مهدی طارمی پورتو پرتغال

طارمی در حسرت از دست دادن آن موقعیت تحت فشار زیادی نهاده شد و در زمین مسابقه آغاز به گریه کرد. علاوه بر اعضای تیم ایران، یکی از نفراتی که به طارمی و دیگر بازیکنان ایران دلداری داد، په په مدافع سرشناس پرتغال بود.

این اتفاق به نوع دیگری در بازی پورتو با اسپورتینگ رقم خورد؛ با این تفاوت که این بار په په به عنوان هم تیمی به مهاجم تیم ملی ایران دلداری داد. طارمی از شدت ناراحتی بعد از سرانجام مسابقه ابتدا روی زمین نشست و یکی از بازیکنان پورتو برای بلند کردن او از زمین کوشش کرد. طبق ادعای سایت noticiasaominuto طارمی حتی به دلیل از دست دادن این موقعیت ها بعد از بازی با اسپورتینگ گریه نموده است.

او هنگام خروج از زمین هم با استقبال سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو روبرو شد. در همین هنگام په په هم به سمت طارمی رفت و با باز کردن آغوشش برای او، به این مهاجم ایرانی دلداری داد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1626

به "مهدی طارمی در پورتو پرتغال، بازی ایران را زنده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی در پورتو پرتغال، بازی ایران را زنده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید