هدیه ویژه رونالدو به طارمی نرسید!

به گزارش علی آباد جدید، به گزارش خبرنگاران، در ملاقات رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب تیم پورتو پرتغال پیروز شد با نتیجه 2 بر یک یوونتوس ایتالیا را با حضور کریستیانو رونالدو شکست بدهد. گل نخست پورتو را مهدی طارمی مهاجم ایرانی به ثمر رساند.

هدیه ویژه رونالدو به طارمی نرسید!

طارمی یک روز بعد از این برد شیرین اظهار داشت که رونالدو برای بازیکنان تیم پورتو هدیه ویژه ای را ارسال نموده است؛ هدیه ای که البته به این مهاجم ایرانی نرسید!

ماجرا از این قرار است که قبل از بازی دو تیم، بازیکنان پورتو از په په مدافع و کاپیتان خود درخواست پیراهن رونالدو را می نمایند. په په به واسطه سال ها بازی در کنار رونالدو در تیم رئال مادرید و تیم ملی پرتغال، ارتباط بسیار نزدیک و محبت آمیز ای با ستاره یوونتوس دارد. په په هم این ماجرا را با دوست قدیمی خود در میان می گذارد و رونالدو دست به اقدام جالبی می زند.

طارمی در مصاحبه با برنامه فوتبال 120 با بیان اینکه 20-30 نفر از اعضای پورتو خواستار دریافت لباس از رونالدو شده بودند، ماجرا را این طور توضیح داد:

بعد از بازی په په با یک کیسه از لباس رونالدو آمده بود و به بازیکنانی که درخواست نموده بودند، لباس ها را تحویل می داد! در نهایت فقط یک پیراهن با امضا باقی ماند. په په به من گفت که مهدی یادم رفت برای تو لباس بگیرم ولی این را از من بگیر. په په بسیار آدم خوبی است. به او گفتم نه؛ من لباس بازی برگشت رونالدو را در تورین از شما می گیرم.

طارمی بدون شک یکی از ستاره های پورتو در این فصل از لیگ پرتغال بوده و با گلزنی در بازی با یوونتوس در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی در اروپا، در کانون توجهات قرار گرفته است. باید دید آیا طارمی در بازی برگشت هم می درخشد و پیراهن رونالدو را با خاطره شیرین از آنِ خود می نماید یا خیر.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1624

به "هدیه ویژه رونالدو به طارمی نرسید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه ویژه رونالدو به طارمی نرسید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید