وزارت بهداشت: شرایط خطرناک کرونا در کشور است در خانه بمانید

به گزارش علی آباد جدید، سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شرایط خطرناک و شیب تند افزایش کرونا در کشور، گفت: درخواست ما از مردم در کلیه گروه های سنی این است که تا حد امکان در خانه بمانید و جز در موارد ضروری منزل را ترک نکرده و در صورت احتیاج به خروج از منزل ضمن استفاده از ماسک از هرگونه حضور در تجمعات به طور جدی خودداری کنید.

وزارت بهداشت: شرایط خطرناک کرونا در کشور است در خانه بمانید

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایسنا، سیماسادات لاری، گفت: شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در سراسر کشور با سرعت رو به افزایش بوده و شیب موارد ابتلا و بستری ناشی از کرونا، در بیمارستان ها و مراکز درمانی به مراتب تندتر از خیز های دوم و سوم است.

وی اضافه نمود: ما در یک جنگ تمام عیار با بیماری کووید-19 به سر می بریم و مطمئنا طی روز های آینده شاهد افزایش آمار موارد مرگ و میر ناشی از بیماری خواهیم بود.

لاری ادامه داد: حال با توجه به شرایط بسیار خطرناک بیماری در کشور درخواست ما از مردم در کلیه گروه های سنی این است که تا حد امکان در خانه بمانید و جز در موارد ضروری منزل را ترک نکرده و در صورت احتیاج به خروج از منزل ضمن استفاده از ماسک از هرگونه حضور در تجمعات به طور جدی خودداری کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1690

به "وزارت بهداشت: شرایط خطرناک کرونا در کشور است در خانه بمانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت بهداشت: شرایط خطرناک کرونا در کشور است در خانه بمانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید