پیغام تسلیت آقامیری در پی درگذشت دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

به گزارش علی آباد جدید، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با صدور پیامی، حادثه مصیبت بار تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در سانحه کلینیک سینا را تسلیت گفت.

پیغام تسلیت آقامیری در پی درگذشت دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مشاوره مهاجرت تحصیلی به انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری علی آباد جدید، محمودرضا آقامیری با صدور پیغامی، حادثه مصیبت بار تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در سانحه کلینیک سینا را تسلیت گفت.

در متن پیغام دکتر آقامیری آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

در پی حادثه مصیبت بار کلینیک سینا تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان رشته هوشبری و اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به ملاقات حق شتافتند، که موجب تأسف و تألم فراوان شد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و بازماندگان این عزیزان و ابراز همدردی با مصیبت دیدگان و مجروحان این حادثه و خانواده عظیم دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، رحمت و غفران الهی را برای این عزیزان سفرکرده و صبر جزیل و سلامتی برای بازماندگان و شفای مجروحان این حادثه را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سید محمودرضا آقامیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی

4084/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1196

به "پیغام تسلیت آقامیری در پی درگذشت دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تسلیت آقامیری در پی درگذشت دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید