یاری داور ویدیویی جلوی برد لیورپول در دربی را گرفت

به گزارش علی آباد جدید، پنجمین هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس با نبرد حساس اورتون و لیورپول در گودیسون پارک شروع شد که این بازی پرافت وخیز با تساوی 2-2 به انتها رسید.

یاری داور ویدیویی جلوی برد لیورپول در دربی را گرفت

بازی به دقیقه 3 رسید که مانه پاس عالی رابرتسون را تبدیل به گل نخست لیورپول کرد، اما دقایقی بعد فان دایک پس از برخورد با پیکفورد مصدوم شد تا مدافع کلیدی قرمزپوشان از میدان بیرون برود. این صحنه آفساید اعلام شد و مشکوک بود، که یاری داور ویدیویی با آنالیز مجدد صحت آن را تأیید کرد و پنالتی هم اعلام نشد.

دقیقه 19 ارسال خامس را کین با ضربه سری تماشایی به قعر دروازه لیورپول فرستاد تا اورتون خیلی زود به بازی برگردد.

نیمه دوم اورتون موقعیت های خوبی داشت که آدریان مهار کرد تا این که محمد صلاح دقیقه 72 دفع اشتباه مینا را با شوتی دقیق و سرضرب به گوشه دروازه تافی ها فرستاد.

دقیقه 81 بعد از دقایقی که لیورپول بازی را کنترل نموده بود، ارسال دین و ضربه سر کالورت لوین ورق را برگرداند و اورتون کار را به تساوی کشاند.

دقیقه 90 خطای خشن ریچارلیسون روی تیاگو با کارت قرمز برای بازیکن اورتون همراه شد. دقیقه 2+90 هم پاس مانه و ضربه نهایی هندرسون منجر به گل سوم لیورپول شد، اما در تصمیمی بحث برانگیز آفساید میلیمتری مانه توسط یاری داور ویدیویی اعلام شد تا به نوعی لیورپول با این سیستم بردش را از دست بدهد.

با این تساوی لیورپول 10 امتیازی شد و به رده دوم رسید، در حالی که اورتون 13 امتیازی در صدر جدول باقی ماند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1365

به "یاری داور ویدیویی جلوی برد لیورپول در دربی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری داور ویدیویی جلوی برد لیورپول در دربی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید