5 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور فعال شده است

به گزارش علی آباد جدید، به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری عصر دوشنبه در حاشیه آئین افتتاح مرکز نوآوری ورامین که با حضور مسئولان شهرستانی برگزار گردید در جمع خبرنگاران گفت: جوانان ورامین نشان داده اند که می توانند تحولات شگرفی را در کشور ایجاد نمایند.

5 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور فعال شده است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه شهدایی همچون شهیدان ستاری و اردستانی که زاده این منطقه هستند و مایه فخر کشور محسوب می شوند گفت: این شهدا نشان دادند که وقتی روی بچه های کویر سرمایه گذاری صورت بگیرد برای کشور افتخار آفرینی می نمایند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه های اقتصاد دانش بنیان در امسال در سطح کلان کشوری برنامه های زیادی را در نظر گرفته شده است بیان داشت: برای اینکه در شهرستان برنامه های دانش بنیان مؤثر باشند و رخ دهند باید توسط مسئولان پیگیری شود.

ستاری عنوان داشت: اتفاقی که امروز در این منطقه افتاد اتفاق خوبی است و اینکه جهاد کشاورزی تصمیم گرفته که درب های این مکان باز شود و جوانان دارای ایده و نوآوری از این امکانات بهره مند شوند ما نیز آمادگی داریم که تیم ها را حمایت نموده و برای توسعه زیرساخت و هزینه های موجود مساعدت های لازم را داشته باشیم که انشاالله باید منتظر اتفاقات خوب برای شهرستان باشیم.

وی در ادامه به برنامه های تدوین شده در حوزه تأمین امنیت غذایی کشور اشاره نمود و گفت: بخش عمده ای از این برنامه به حوزه کشاورزی و اصلاحاتی که باید در این حوزه صورت بگیرد بر می شود و ورامین به دلیل داشتن پتانسیل ذاتی کشاورزی شرکت های علاقه مند در این حوزه ها امکان توسعه دارند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عنوان داشت: در حال حاضر 5 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که مشغول فعالیت هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1269

به "5 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور فعال شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور فعال شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید