مارسلو: هدف ما کسب جام بود اما فصل بد تمام شد

به گزارش علی آباد جدید، بد شروع کردیم و بد هم تمام کردیم. نمی خواستیم فصل اینگونه سپری شود؛ چرا که هدف ما کسب همه جام ها و مبارزه برای قهرمانی در آنها بود.

مارسلو: هدف ما کسب جام بود اما فصل بد تمام شد

مارسلو: هدف ما کسب جام بود اما فصل بد تمام شد

رئال در آخرین بازی خود در لالیگا هم مغلوب بتیس شد تا فصل کابوس وار آنها با تلخی به پایان برسد.

مارسلو، مدافع چپ برزیلی رئال در پایان بازی گفت: مقصر این ناکامی ما هستیم. بد شروع کردیم و بد هم تمام کردیم. نمی خواستیم فصل اینگونه سپری شود؛ چرا که هدف ما کسب همه جام ها و مبارزه برای قهرمانی در آنها بود. همه تلاش مان را کردیم تا هواداران خشنود شوند ولی نشد. می خواستیم شرایط را تغییر دهیم ولی پیروز نشدیم. از حالا کارمان برای فصل بعد شروع می شود. این یک فصل طولانی و بسیار سخت بود و باید فصل بعد، همه چیز را تغییر دهیم.

مارسلو ادامه داد: سوت هواداران؟ این باید به ما انگیزه بدهد. وقتی پیروز می شوید، همه چیز خوب است ولی به وقت باخت، همه دنبال مقصر هستند. سوت هواداران باید برای بازیکنان، انگیزه ای برای بهتر شدن باشد. من با سوت ها تسلیم نمی شوم وگرنه الان در رئال نبودم. یک روز سوت می زنند و اگر تلاش کنی، تشویقت خواهند کرد. فوتبال همین است. اطمینان دارم که رئال بازخواهد گشت. رئال همیشه برای تمام جام ها می جنگد. در هفت سال به همه چیز رسیدیم ولی امسال بد تمام شد. باید تلاش کنیم تا این فصل، دیگر تکرار نشود.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 280

به "مارسلو: هدف ما کسب جام بود اما فصل بد تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارسلو: هدف ما کسب جام بود اما فصل بد تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید