بلایی که وکیل علیرضا بیرانوند سر او آورد

به گزارش علی آباد جدید، وکیل بیرانوند نقش اصلی را در ماجرای فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس برعهده داشت و تاکید او این بود که این فسخ قانونی است، اما با تماس هایی که از سوی فدراسیون با این دروازه بان گرفته شد، بیرانوند فهمید که بابت اعتماد بیش از حد به وکیلش اشتباه بزرگی مرتکب شده است. اما نکته جالب توجه اینکه بیرانوند، چون قرارداد قبلی اش را فسخ نموده بود برای ماندن در پرسپولیس باید قرارداد نو امضا می کرد. به همین دلیل او در این قرارداد باید قوانین نو را هم رعایت می کرد. در قرارداد قبلی بیرانوند آپشن هایی را داشت که 50 درصد به اصل قراردادش اضافه می کرد. مشابه اتفاقی که این فصل رخ داد و علی بیرو جدا از قراردادش نزدیک به 7 میلیارد تومان هم پاداش گرفت.

بلایی که وکیل علیرضا بیرانوند سر او آورد

اما قوانین نو اجازه نمی دهد بازیکنی بیشتر از 30 درصد قراردادش آپشن اضافه کند و از طرفی بند فسخ هم نمی تواند داشته باشد. از این رو بیرانوند در این قرارداد نو هم بند فسخ 250 هزار دلاری اش را از دست داد و هم اینکه فقط 30 درصد قراردادش آپشن اضافه نموده است. طبق بعضی اخبار دریافتی قرارداد نو بیرانوند با پرسپولیس 15 میلیارد تومان به سه میلیارد آپشن و بدون بند فسخ است.

بیرانوند می خواست 5ساله ببندد

شاید برای خیلی ها عجیب باشد، اما در نشست چهارشنبه شب علیرضا بیرانوند با رضا درویش، این دروازه بان به قدری تحت تاثیر حضور طرفداران در مقابل ساختمان باشگاه قرار گرفته بود که برای جبران اشتباهش قصد داشت قرارداد 5 ساله با پرسپولیس امضا کند. او این پیشنهاد را به درویش داد، اما اطرافیانش به وی گفتند احساسی تصمیم نگیرد که بعدا پشیمان گردد و بهتر است همان قرارداد دوساله را امضا کند.

قرارداد های نو زیر ذره بین بیرانوند

بیرانوند به عنوان دروازه بان شماره یک پرسپولیس و یکی از کاپیتان های تیمش شدیدا مخالف این است که بازیکنی بیشتر از او در تیم دستمزد دریافت کند. از این رو او به طور دقیق قرارداد هایی که در باشگاهش امضا می گردد را زیر ذره بین دارد. با توجه به این ماجرا، باشگاه پرسپولیس مجبور است با همین رقمی که با بیرانوند قرارداد امضا نموده با بازیکنان تازه وارد و تمدیدی ها امضا کند. این اتفاق در خصوص قرارداد سعید صادقی و مسعود ریگی هم رخ داد. در واقع رضا درویش خودش به بیرانوند گفت که تحت هیچ شرایطی بیشتر از سقف مشخص شده به بازیکنی نخواهد داد. ناگفته نماند صادقی تمایل داشت راهی فوتبال امارات گردد که درنهایت مشتری پیدا نکرد و پیشنهاد داخلی بهتر از پرسپولیس هم نداشت تا اینکه مجبور به تمدید قرارداد شد.

منبع: فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1402 بروزرسانی: 17 تیر 1402 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2367

به "بلایی که وکیل علیرضا بیرانوند سر او آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلایی که وکیل علیرضا بیرانوند سر او آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید