جریمه میلیونی برای بدرفتاری با مسئولان!

به گزارش علی آباد جدید، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرادی خود را در خصوص چند بازی لیگ دسته اول به صورت زیر صادر کرد:

جریمه میلیونی برای بدرفتاری با مسئولان!

*دیدار دو تیم چوکا تالش و شاهین شهرداری بوشهر 6 خردادماه در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شد و تخلفاتی از سوی هر دو تیم صورت گرفت.

سالار قدرت خواه، تدارکات تیم چوکا تالش به دلیل فحاشی و اهانت به داور و استفاده از الفاظ نامناسب به دو جلسه محرومیت و 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظر)

عربی، قائم مقام و رنجکش از عوامل اجرایی تیم چوکا تالش به دلیل بدرفتاری نسبت مقامات رسمی مسابقه هر کدام جداگانه به توبیخ کتبی و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. (قطعی)

همچنین تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از 5 اخطار 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قطعی)

*محرومیت و جریمه نقدی برای خوشه طلایی

بازی دو تیم خوشه طلایی و بادران 11 خردادماه در ورزشگاه شهیدچمران ساوه برگزار شد و وحید بیاتلو، سرمربی تیم خوشه طلایی به دلیل بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه و مقامت رسمی سازمان لیگ فوتبال به سه جلسه محرومیت و 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین محمدرضا مولایی، مربی تیم خوشه طلایی به دلیل بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه و تحریک به خشونت به دو جلسه محرومیت با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (آرای صادر قابل تجدیدنظر می باشد)

*محرومیت و جریمه نقدی برای استقلال ملاثانی

مسابقه دو تیم استقلال ملاثانی و خوشه طلایی 5 خرداده در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. اسد عبادی، بازیکن استقلال ملاثانی به دلیل علیرغم محرومیت اعتراض به داور با ورود به زمین مسابقه که منجر به صدور قرار دستور موقت جهت نامبرده شد به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم با احتساب محرومیت تحمل شده ناشی از دستور موقت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظر)

تیم استقلال ملاثانی به دلیل سوءرفتار تیمی ، رفتار غیرورزشی کادر فنی با داور چهارم به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قطعی)

هادی فرجی زاده، عوامل فنی تیم استقلال ملاثانی با وجود محرومیت رفتار غیرورزشی و اهانت به داور که منجر به صدور قرار دستور موقت شد به یک جلسه محرومیت با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قطعی)

پورافشار، نماینده هیات فوتبال استان خوزستان به دلیل اهمال در انجام وظیفه که سبب ورود بازیکن محروم به زمین در پوشش متصدی برانکارد شد به توبیخ کتبی محکوم شد. (قطعی)

محمدرضا مولایی، مربی تیم خوشه طلایی به دلیل رفتار غیرورشی به توبیخ کتبی محکوم شد. (قطعی)

ابراهیم اشکش، سرمربی تیم استقلال ملاثانی به دلیل رفتار غیرورزشی و تشویق عوامل به اعتراض به توبیخ کتبی محکوم شد. (قطعی)

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1820

به "جریمه میلیونی برای بدرفتاری با مسئولان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه میلیونی برای بدرفتاری با مسئولان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید