حرف های کودک بازیگر از پشت صحنه یک فیلم سینمایی ، یک مرگ تلخ به من انگیزه داد

به گزارش علی آباد جدید، امیرحسین بیات بازیگر کودک نقش اصلی فیلم کاپیتان گفت: خاله من به دلیل بیماری سرطان فوت کرد. این مسئله انگیزه ای به من داد تا در طول فیلمبرداری بتوانم کاراکتر عیسی را درک کنم.

حرف های کودک بازیگر از پشت صحنه یک فیلم سینمایی ، یک مرگ تلخ به من انگیزه داد

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین بیات بازیگر کودک نقش اصلی فیلم کاپیتان درباره نقش آفرینی خود در این اثر سینمایی گفت: من 13 سال دارم و اصالتا زنجانی هستم. محل زندگی کنونی ام در کرج است. زمانی که برای این نقش تست دادم، نمی دانستم انتخاب خواهم شد یا نه. در فیلم کاپیتان نقش عیسی را بازی کردم و سختی های زیادی برایم داشت. در تمام دو ماه فیلمبرداری، درس و مدرسه را کنار گذاشتم تا بتوانم وقت مناسب را برای نقشم بگذارم.

وی ادامه داد: خاله من به دلیل بیماری سرطان فوت کرد. این مسئله انگیزه ای به من داد تا در طول فیلمبرداری بتوانم کاراکتر عیسی را درک کنم. اوایل بسیار استرس داشتم اما کم کم رفع شد.

امیرحسین بیات بازیگر کودک، درباره اینکه چطور با بچه های بازیگر دیگر فیلم آشنا شده، بیان کرد: من در تست گریم کم کم با همه بچه ها آشنا شدم. در ابتدا فکر نمی کردم تعدادمان انقدر زیاد شود، بعد دیدم زیاد و زیادتر شدیم. رفته رفته با هم رفیق شدیم، مثل پروانه شایان و … سر تمرین می رفتیم شوخی ها به جا بود و من فراموش نمی کنم که به من گفتند، اگر می خواهی پیشرفت کنی باید تمرکز کنی و قبل از پلان تمرکز کن. منم دیگر قبل از پلان ها با کسی حرف نمی زدم و همه چیز درست شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2316

به "حرف های کودک بازیگر از پشت صحنه یک فیلم سینمایی ، یک مرگ تلخ به من انگیزه داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های کودک بازیگر از پشت صحنه یک فیلم سینمایی ، یک مرگ تلخ به من انگیزه داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید