ساکت: تیم های ملی بانوان وارد دوران اقتدار شده اند

به گزارش علی آباد جدید، رئیس سازمان تیم های ملی گفت: برنامه های تیم ملی فوتبال بانوان برای حضور در مسابقات پیش رو آنالیز شد.

ساکت: تیم های ملی بانوان وارد دوران اقتدار شده اند

به گزارش علی آباد جدید، محمدرضا ساکت اظهار کرد: پس از انتها تمرین تیم ملی نشستی را با کادر فنی تیم ملی بانوان بزرگسالان برگزار نموده و درباره برنامه های این تیم بحث کردیم.

وی اضافه کرد: با توجه به شروع اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسال که بعد از مدت ها وقفه، اولین دوره آن از یکم بهمن ماه شروع شده، جلسه ای را تشکیل داده و توصیه های لازم بین کمیته تیم های ملی و بانوان و همچنین استفاده بهینه از مشاور فوتبال بانوان مطرح شد. کادر فنی باید با مشاورین فوتبال بانوان ارتباط تنگاتنگی داشته باشد. همچنین به کارگیری از توصیه های کی روش- سرمربی تیم ملی فوتبال و ارتباط با مربیان استانها را در دستور کاری خود قرار دهد تا بتوان در دیدارهای پیش رو پیروز بود.

ساکت در ادامه خاطر نشان کرد: اقدامات لازم در ارتباط با این که اقتدار و قدرتمندی در تیم های ملی فوتبال بانوان اجرا شده است. در واقع تیم های ملی فوتبال بانوان از مرحله تثبیت شدن گذشته و وارد مرحله اقتدار شده اند. باید برنامه ریزی برای تیم ملی فوتبال بانوان به صورتی باشد تا با حداکثر توانایی در مسابقات داخلی و خارجی شرکت کند. ضمن اینکه توجه به همه استعدادهای استانها از دیگر نکاتی بود که به کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان توصیه شد.

رئیس سازمان تیم های ملی در انتها درباره همگروهی ایران با تیم های ویتنام، میانمار، سنگاپور و سوریه در مرحله مقدماتی رقابت های جام ملت های فوتبال بانوان آسیا، گفت : تیم ملی فوتبال ایران در یکی از گروه هایی که رقابتی نزدیک بین شان است، قرار گرفته بر همین اساس باید قدرتمند ظاهر شویم و با کیفیت لازم تیم را به مسابقات اعزام کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 637

به "ساکت: تیم های ملی بانوان وارد دوران اقتدار شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساکت: تیم های ملی بانوان وارد دوران اقتدار شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید