مدیرروستا: بقال های برزیلی بهتر از جونیور هستند، آنهایی که او را به پرسپولیس آوردند باید محاکمه شوند

به گزارش علی آباد جدید، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: افرادی که زمینه حضور مهاجم برزیلی در تیم پرسپولیس را فراهم کردند باید محاکمه شوند.

مدیرروستا: بقال های برزیلی بهتر از جونیور هستند، آنهایی که او را به پرسپولیس آوردند باید محاکمه شوند

علی اصغر مدیرروستا با انتقاد از جونیور براندائو مهاجم برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس به خبرنگار ورزشی علی آباد جدید گفت: هر چقدر بازی جونیور را زیر نظر گرفتم هیچ حرکت مثبتی از این بازیکن در زمین ندیدم و اگر شما یا فرد دیگری دیده است به من بگوید. واقعا نمی دانم هدف از جذب این بازیکن برای پرسپولیس چه بوده است.

وی در واکنش به قرارداد سنگین اقتصادی جونیور با پرسپولیس که به نوعی گران ترین بازیکن خارجی تاریح این باشگاه هم به حساب می آید، عنوان نمود: باید مدیر برنامه ای که جونیور را آورده و مدیری که با او قرارداد بسته را محاکمه کرد. وقتی قرار است بازیکنی برای تیم بزرگی چون پرسپولیس جذب گردد اول از همه باید سابقه بازیکن را با دقت آنالیز کرد. من نمی دانم اصلا جونیور پیش از پرسپولیس در یک تیم یا حداقل لیگ معتبری بازی نموده است یا نه. بازیکنی که من واقعا در زمین می بینم هیچ چیز برای ارائه کردن ندارد.

مهاجم پیشین تیم ملی در خصوص حضور جونیور در لیگ بلغارستان و نیمکت نشینی یک ساله در این کشور، عنوان نمود: وقتی بازیکنی به لیگ بلغارستان رفته و در آنجا بازی ننموده قطعا نمی تواند در پرسپولیس کارآیی داشته باشد. باز هم اینجا ایراد به ایجنت او و مدیران پرسپولیس وارد است. بقال های برزیلی هم بلدند در زمین 4 نفر را دریبل بزنند اما ما از جونیور حتی یک دریبل ساده و دو کار تاکتیکی ندیدیم. بازیکن هر چقدر هم ناآماده باشد و با استرس بازی کند باز باید بتواند دو حرکت مثبت در زمین انجام دهد. اعتقاد من این است که پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باید یک مهاجم خوب جذب کند و به جای جونیور هم یک مهاجم از لیگ یک بگیرد که به مراتب کارآیی اش بیشتر خواهد بود.

مدیرروستا در خصوص علی علیپور و عدم گلزنی او اظهار داشت: علیپور یک مهاجم امتحان پس داده است و حتی آقای گل لیگ هم شده. بازیکنی مثل او احتیاج به حمایت بیشتر و صحبت های روحی و روانی دارد تا کارآیی بیشتری در زمین داشته باشد. شاید بهتر باشد همبازیان علیپور و مربیان پرسپولیس بیشتر او را حمایت نمایند. علیپور را مهاجمی خوب و گلزن می دانم و اعتقاد دارم او خیلی زود به روز های خوبش باز خواهد گشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 571

به "مدیرروستا: بقال های برزیلی بهتر از جونیور هستند، آنهایی که او را به پرسپولیس آوردند باید محاکمه شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرروستا: بقال های برزیلی بهتر از جونیور هستند، آنهایی که او را به پرسپولیس آوردند باید محاکمه شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید