نتایج تحقیقات نو ، اندروید بهتر است یا iOS ؟

به گزارش علی آباد جدید، همشهری آنلاین نوشت: گزارش جدیدی از گرین اسمارت فونز (GreenSmartphones) که بر اساس نتایج یک تحقیق منتشر شده،نشان می دهد که کاربران اندروید نسبت به کاربران دیگر که با سیستم عامل iOS کار می نمایند با مسائل کمتری روبرو می شوند، بر همین اساس اندروید ممکن است سیستم عامل حساس تر و بیشتر مبتنی بر درک مستقیم باشد.

نتایج تحقیقات نو ، اندروید بهتر است یا iOS ؟

در این تحقیق، داده های موتورهای جستجو تجزیه و تحلیل شده و تعداد دفعاتی را که کاربران هر دو سیستم عامل برای یاری در عملیات های اساسی مانند ضبط صفحه، اسکرین شات ها و اشتراک گذاری مکان، جستجو می نمایند، ردیابی نموده بود.

رجحان اندروید در مقابل iOS در عملیات رایج

یافته ها نشان می دهد که کاربران آیفون در آمریکا تقریباً 359 هزار بار در ماه برای یافتن راهکارهایی برای عملنمودهای اساسی و رایج سیستم عامل iOS جستجو می نمایند که این رقم حیرت انگیز 58 درصد بیشتر از کاربران اندروید است. به طور خاص، بیشترین اختلاف در جستجوهای نحوه پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات مشاهده شد، به طوری که کاربران iOS شش برابر بیشتر از کاربران اندروید جستجو می کردند.

در این نظرسنجی 12 عملیات رایج مقایسه شد و اندروید در 10 مورد از این دوازده زمینه بهتر از iOS عمل کرد و کاربران کمتری احتیاج به جستجوی دستورالعمل ها داشتند. اندروید فقط در گرفتن اسکرین شات و اسکن کدهای QR از iOS عقب تر بود، جایی که iOS برای کاربران بصری تر به نظر می رسید.

به طور میانه، 226.000 جستجو ماهانه به وسیله کاربران اندروید برای یافتن راهکارهایی برای عملنمودهای اساسی و رایج صورت گرفته در حالی که این رقم برای کاربران 358.000 بوده است که این تفاوت 58.41 درصد است.

اگرچه بحث طولانی مدت بر سر رجحان بین اندروید و iOS با استدلال هایی برای انعطاف پذیری و سفارشی سازی اندروید در برابر سرعت و امنیت طولانی مدت iOS ادامه دارد، این مطالعه نشان می دهد که ممکن است کار کردن با اندروید برای کاربر عادی آسان تر باشد. این تحقیق بر اساس تجزیه و تحلیل حجم جستجوی گوگل در آمریکا طی 12 ماه گذشته انجام شد و از قالب کلیدواژه یکسانی برای هر دو سیستم عامل برای حفظ ثبات استفاده کرد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 تیر 1402 بروزرسانی: 5 تیر 1402 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2363

به "نتایج تحقیقات نو ، اندروید بهتر است یا iOS ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج تحقیقات نو ، اندروید بهتر است یا iOS ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید