اتفاق باورنکردنی در جزیره اسرارآمیز، هواپیمای پرسپولیس اجازه فرود در هند نداشت!

به گزارش علی آباد جدید، پرسپولیسی ها دیروز با تاخیری چند ساعته راهی هند شدند و هندی ها را به کارشکنی متهم کردند، اما حالا یک مقام مسئول در فدراسیون این کشور پاسخ ادعای پرسپولیسی ها را داده است.

اتفاق باورنکردنی در جزیره اسرارآمیز، هواپیمای پرسپولیس اجازه فرود در هند نداشت!

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود روز گذشته راهی هندوستان گردد ولی سایت باشگاه پیش از ظهر دیروز با انتشار اطلاعیه ای از کارشکنی هندی ها برای صدور مجوز پرواز به این کشور اطلاع داد و از فدراسیون فوتبال هند انتقاد کرد.

در بخشی از بیانیه پرسپولیس آمده بود: مجوز پرواز به کاروان پرسپولیس از سوی کشور هند داده نمی گردد و با اینکه اعضای تیم و باشگاه پرسپولیس منتظر آغاز سفر و برپایی اردو در گوا هستند، همچنان خبر مثبتی از کشور میزبان به گوش نمی رسد. طبق اطلاعاتی که در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داده شده، فرودگاه شهر گوا در اختیار نیروی دریایی کشور هند است و آنها از ارائه مجوز پرواز به پرسپولیس طفره می فرایند.

پرسپولیس پایان عصر دیروز راهی هند شد و بامداد امروز به گوا رسید.

این در حالی است که به گفته یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال هندوستان اصلاً قرار نبوده پرسپولیس ظهر روز شنبه راهی این کشور گردد و از پیش مجوزی برای این پرواز چارتر صادر نشده است. این موضوعی است که پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران هم در جریانش قرار داشته اند.

این عضو فدراسیون هند به روزنامه تایمز آو ایندیا گفت: از آنجا که پرسپولیس پرواز چارتر داشت برای فرود در هند احتیاج به مجوزهای ویژه داشت. این مجوز تنها زمانی صادر می گردد که اسلات (ظرفیت) فرود وجود داشته باشد.

روزنامه هندی سپس در ارتباط با صحبت این منبع خبری خود، نوشت: پنج روز پیش فدراسیون هند گفت که پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران به وسیله یک آژانس هوایی مجاز در دبی در جریان اطلاعات تماس و اطلاعات ضروری برای دریافت مجوزهای فرود قرار گرفتند.

عضو فدراسیون فوتبال هندوستان اضافه کرد: به ما اعلام کردند که تاخیری در ارسال مدارک وجود داشته و به باشگاه به طور شفاف اطلاع داده شد که هیچ ظرفیتی (برای فرود) تا یکشنبه در دسترس نیست. از آنها خواسته شد تا پرواز را مجدداً زمانبندی نمایند.

این منبع خبری در ادامه به درخواست عجیب پرسپولیس در زمان عجیب تر پرداخت و گفت: بعد از نیمه شب بود که باشگاه پرسپولیس مسئولان فدراسیون هند را از خواب بیدار کرد و از آنها خواست تا با مقامات مربوطه صحبت نمایند و مجوز لازم را بگیرند. باوجود دانستن اینکه آنها اجازه فرود ندارند، پرواز دوباره ای برایشان رزرو شد. در نیمه شب با چه کسی می توانستیم تماس بگیریم؟ پرسپولیس فدراسیون هند را مقصر می داند در حالی که ما نقشی در این موضوع نداریم.

همچنین گاگا مالیک مدیر فرودگاه گوا در مصاحبه با این روزنامه تایید کرد که قرار بود پرواز پرسپولیس شنبه شب بر زمین بنشیند و تیم الریان هم یکشنبه وارد هند می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1667

به "اتفاق باورنکردنی در جزیره اسرارآمیز، هواپیمای پرسپولیس اجازه فرود در هند نداشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق باورنکردنی در جزیره اسرارآمیز، هواپیمای پرسپولیس اجازه فرود در هند نداشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید