اگر استکبار جهانی خطایی کند، صد در صد آماده هستیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:احیانا اگر استکبار جهانی یا دشمنان ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران از ذهنشان بگذرد خطایی کنند ما صد در صد آماده هستیم و بخشی از تسلیحات دفاعی ما امروز آماده است تا پاسخ جدی به دشمنان در دریاها بدهد.

اگر استکبار جهانی خطایی کند، صد در صد آماده هستیم

به گزارش خبرنگاران ، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس اظهار کرد: بندر عباس نقطه ای ست که فردا شاهد رژه یگان های شناورهای سطحی و غیر سطحی و پروازی خواهیم بود.

وی ادامه داد: قطعا آن چیزی که فردا ملت شاهدش خواهند بود این است که با غرور از حماسه تمام کسانی که در دفاع مقدس این شکوه را آفریدند یاد کنیم.

وی گفت: در شرایط پیچیده امنیتی که پیرامون ما است قطعا بخشی از آمادگی ما به این موضوع می پردازد که آماده دفاع باشیم، احیانا اگر استکبار جهانی یا دشمنان ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران از ذهنشان بگذرد خطایی کنند ما صد در صد آماده هستیم و بخشی از تسلیحات دفاعی ما امروز آماده است تا پاسخ جدی به دشمنان در دریاها بدهد.

خانزادی تاکید کرد: هوشیار و آگاه هستیم . نقاط ایستایی آنان را به دقت رصد می کنیم و این را بدانند قطعا از جایی که آمادگی آن را ندارند ضربه سختی از سربازان نیروی دریایی و یگان های پروازی خواهند خورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 4 آبان 1398 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 472

به "اگر استکبار جهانی خطایی کند، صد در صد آماده هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر استکبار جهانی خطایی کند، صد در صد آماده هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید