تصویر لو رفته از طرح لباس دوم اینتر میلان برای فصل 21-2020

به گزارش علی آباد جدید، تصویری لو رفته از لباس دوم اینترمیلان برای فصل آینده، در فضای مجازی منتشر شده است.

تصویر لو رفته از طرح لباس دوم اینتر میلان برای فصل 21-2020

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی علی آباد جدید، سایت فوتی هدلاینز که از معتبرترین سایت ها در زمینه معرفی البسه ورزشی است و همواره تصاویری لو رفته از طراح لباس تیم ها را منتشر می نماید تصویر جدیدی از طرح لباس دوم اینتر برای فصل 21-2020 منتشر نموده که طرح متفاوت این لباس را نسبت به پیراهن های دوم تیم اینتر نشان می دهد.

اینتر میلان همواره در لباس اصلی خود از رنگ های آبی و مشکی استفاده نموده، اما در لباس دومش بیشتر اوقات رنگ اصلی سفید بوده است. این بار کمپانی نایک تصمیم گرفته لباس دوم را سفید و با خطوطی آبی و مشکی طراحی کند. این ترکیب رنگ همه را به یاد پیراهن همیشگی اینتر می اندازد، اما مسئله طرح عجیب مربع گونه آن است.

در لباس دوم اینتر برای سال بعد، خطوطی با رنگ های آبی و مشکی خودنمایی می نماید اما نکته جالب این جاست خطوط مشکی و آبی جوری یکدیگر ار در لباس قطع نموده اند که لباس اینتر میلان چهارخانه به نظر برسد.

طرح لو رفته از این لباس رسمی نیست و ممکن است دچار تغییرات گردد اما سایت فوتی هدلاینز همواره تصویر طرح هایی نزدیک به طرح اصلی را منتشر می نماید و باید دید واکنش طرفداران اینتر میلان به این لباس چه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1154

به "تصویر لو رفته از طرح لباس دوم اینتر میلان برای فصل 21-2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر لو رفته از طرح لباس دوم اینتر میلان برای فصل 21-2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید