توضیحات مسئولان در مورد قطع درختان خیابان معلم یاسوج

به گزارش علی آباد جدید، در روز پنجشنبه 17 تیر ماه 1400 تصاویری از قطع درختان تنومند چنار در خیابان معلم یاسوج که برای دیده شدن تابلوی یک فروشگاه قطع شده اند، منتشر شده که واکنش های زیادی را در پی داشته است.

توضیحات مسئولان در مورد قطع درختان خیابان معلم یاسوج

ناصر داور، مدیرعامل فضای سبز شهرداری یاسوج در این خصوص به ایسنا گفت: درختان خیابان معلم یاسوج قطع نشده اند بلکه اصلاح شده اند.

وی اظهار کرد: یک شهروند یاسوجی با ارائه درخواست کتبی به سازمان فضای سبز شهرداری برای اصلاح درختان خیابان معلم بالاتر از چهار راه هلال احمر که وارد شبکه برق شده و خطر برق گرفتگی عابران پیاده وجود دارد تقاضای اصلاح داشت.

داور اظهار کرد: به همین دلیل، با اداره برق شهرستان بویراحمد جهت اصلاح درختان مذکور، مکاتبه انجام دادیم و اداره برق جهت اصلاح درختان اقدام نموده است.

مدیرعامل سازمان فضای سبز شهرداری یاسوج تاکید نمود: این کار قانونی بوده و اداره برق شهرستان بویراحمد جهت اصلاح درختان و جلوگیری از خطرات احتمالی برای عابران پیاده اقدام به اصلاح درختان نموده است.

داور بیان نمود: عده ای در فضای مجازی با انتشار تصاویر این درختان دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند.

با عاملان قطع درختان برخورد نموده ایم

بعلاوه کاظم رزمه، مدیر اداره برق شهرستان بویراحمد هم در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: شهروندی درخواستی به شهرداری یاسوج ارائه داد مبنی بر اینکه به دلیل وارد شدن درختان به شبکه برق و اتصالی شبکه، وسایلی برقی ام دچار سوختگی شدند و احتمال گرفتگی عابران پیاده هم وجود دارد.

وی اضافه کرد: شهرداری یاسوج مکاتبه ای اداره برق شهرستان جهت همکاری داشتند که با توجه به اتصالی ایجاد شده و پیگیری های شهروند درخواست کننده تیمی از اتفاقات اداره برق شهرستان جهت همکاری به محل اعزام و اقدام به اصلاح درخت نموده اند.

رزمه توضیح داد: البته باید گروه تعمیرات اداره برای اصلاح درختان اعزام می کردیم اما به دلیل سماجت فرد درخواست کننده این اتفاقات به محل اعزام شد که روش اصلاح درخت را بلد نبودند و درخت را نامرتب قطع کردند.

وی بیان نمود: این اقدام با همکاری و هماهنگی شهرداری یاسوج اجرا شده است البته با عاملان قطع این درختان که به خوبی وظیفه خود را انجام نداده اند، به شدت برخورد نموده ایم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1832

به "توضیحات مسئولان در مورد قطع درختان خیابان معلم یاسوج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات مسئولان در مورد قطع درختان خیابان معلم یاسوج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید