تکلیف پرداخت عیدی بازنشستگان تعیین شد

به گزارش علی آباد جدید، به گزارش خبرنگاران، تکلیف پرداخت عیدی بازنشستگان چیست؟

تکلیف پرداخت عیدی بازنشستگان تعیین شد

به نقل از باشگاه خبرنگاران، شورای عالی هماهنگی مالی سران قوا با هدف جلوگیری از افزایش قیمت مواد غذایی و تحمیل هزینه بیشتر به سبد خانوار های کم عایدی و دهک های پایین، اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده برای اقلام خوراکی را منتفی کرد.

بر اساس یکی از مصوبات این جلسه، اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در خصوص اقلام خوراکی و کالا های سفره خانواده منتفی شد.

شورای عالی هماهنگی مالی سران با هدف جلوگیری از افزایش قیمت مواد غذایی و تحمیل هزینه بیشتر به سبد خانوار های کم عایدی و دهک های پایین این تصمیم را گرفت.

در این جلسه که سه ساعت و سی دقیقه طول کشید، پیشنهاد های دولت در زمینه پرداخت سریع و به موقع عیدی و پاداش بازنشستگان تصویب و مقرر شد با اختصاص اعتبار لازم در سریع ترین زمان ممکن عیدی بازنشستگان پرداخت گردد.

در ادامه این جلسه موضوع اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل و اتمام پروژه هایی که درصد پیشرفت اجرایی بالایی دارند، مطرح شد و به تصویب رسید.

شورای عالی هماهنگی مالی در این جلسه به ستاد تنظیم بازار با موضوع معاون اول رئیس جمهور اختیار داد برای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها و کنترل و ساماندهی بازار اقدامات لازم را انجام دهد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2186

به "تکلیف پرداخت عیدی بازنشستگان تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف پرداخت عیدی بازنشستگان تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید