خبری مجذوب کننده برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد

به گزارش علی آباد جدید، اگر از طرفداران سریال بازی تاج و تخت باشید احتمالا می دانید که در این سریال از زبان هایی ساختگی استفاده شده است. درواقع گروهی از مردمان این سریال به زبان هایی مثل های والرین صحبت می کردند که ساخته و پرداخته فکر نویسنده سریال است. اکنون یک اپلیکیشن مجذوب کننده این زبان را به طرفداران سریال آموزش می دهد.

خبری مجذوب کننده برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اپلیکیشن Duolingo، یک برنامه زبان آموزی آزاد است که درسهایی را به زبان های والرین به افراد تدریس می کند. جالب است بدانید که این روزها زبان های والرین بیش از 822،000 زبان آموز فعال دارد.

جالب است بدانید که اپلیکیشنDuolingo برای اولین بار در سال 2017 به شکل آزمایشی آغاز به کار کرد و از آن زمان تا کنون بیش از 1.2 میلیون نفر در این سیستم آموزشی شرکت کرده اند. سام دالسیم، سخنگوی Duolingo، گفت: در دو هفته گذشته که در آستانه تماشای سریال بازی تاج و تخت هستیم شاهد افزایش 65٪ تعداد افرادی هستیم که در این دوره شرکت کرده اند.

دالسیم گفت: ما بیش از 30 زبان را آموزش می دهیم و هزاران نفر به این زبان ها صحبت می کنند و قادر به کمک به ما هستند. اما جالب است بدانید که تنها یک نفر در سیاره زمین وجود دارد که زبان های والرین را می داند و او دیوید پترسون نویسنده این سریال است.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2281

به "خبری مجذوب کننده برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری مجذوب کننده برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت ، اپلیکیشنی که به کاربران زبان های والرین را آموزش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید