رضا کیانیان از اجرای حرفه ای ها در کانادا تا یک گِله

به گزارش علی آباد جدید، رضا کیانیان از اجرای نمایش حرفه ای در کانادا اطلاع داد؛ نمایشی که سال گذشته، بهمن ماه و اسفندماه در تهران اجرا شد و با استقبال خوبی روبرو بود.

رضا کیانیان از اجرای حرفه ای ها در کانادا تا یک گِله

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا ارزان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

این هنرمند سینما و تئاتر در گفت وگویی با ایسنا، ادامه داد: پس از اجرایی که سال گذشته در تهران داشتیم، چند اجرای محدود در مشهد قبل از انتخابات داشتیم که مورد استقبال نهاده شد و به زودی با هماهنگی دوست مان مسعود پاکدل آبان ماه در ونکورو و تورنتو تئاترمان را به صحنه میبریم.

او درباره تغییرات گروه در اجرای ونکوور شرح داد: فقط متاسفانه خانم بهاره رهنما نمی تواند ما را همراهی کند که قرار است بازیگر دیگری جایگزین ایشان گردد که هنوز معین نشده چه کسی خواهد بود.

رضا کیانیان درباره فعالیت های این روزهایش گفت: از آذر ماه سال گذشته مشغول سریال شهرزاد هستم و هنوز هم کار ادامه دارد. وقتی در فیلم یا سریالی مشغول بازی هستم،کار دیگری را قبول نمی کنم چون نقشی را که بازی کنم برایم تجربه جدیدی است و برای رسیدن به آن نقش و ادامه کامل آن می بایست تمام فکر و ذکرم همان نقش باشد وگرنه کم فروشی نموده ام.

او در عین حال گفت: البته جزو تعهدات مان و قراردادمان در سریال شهرزاد هم هست که در سریال یا فیلم دیگری بازی نکنیم تا هر زمان احتیاج به حضورمان جلوی دوربین بود، حاضر باشیم.

کیانیان درباره بازتاب حضورش در سریال شهرزاد که این روزها در شبکه نمایش خانگی عرضه شده است، شرح داد: البته من پیش از این در قلب یخی دیگر سریال شبکه نمایش خانگی حضور داشتم اما شهرزاد به هر حال معروفیت بیشتری دارد و بیشتر بین مخاطبان جا افتاده است و دوشنبه های شهرزاد معروف است و با وجود اینکه مردم ما این سریال را می توانند در دنیای مجازی دانلود نمایند اما سعی می نمایند حتما CD را بخرند. این یعنی پیشرفت فرهنگی تماشاگر. حالا تماشاگر می داند چه هزینه ای صرف فراوری یک فیلم یا یک سریال شده است. به خصوص یک سریال پر خرج و پر زحمت مثل شهرزاد، حالا تماشاگر ما را از خودشان می داند و در صدد یاری به ماست. این روزها مردم ما از CD های قاچاق هم استقبال نمی نماید که این یک اتفاق خوشایند است. یک گام به جلو ست و من از همه مردم به خاطر این همکاری تشکر می کنم.

رضا کیانیان در خاتمه از رفتارهای بعضی خبرنگارها گله کرد و گفت: من همواره رابطه ام با روزنامه ها و سایت ها، رابطه خوب و قابل اعتمادی بوده است اما اخیراً یک روزنامه مطلبی را از من چاپ نموده که برخلاف صحبتی بوده که با خبرنگار داشتم، البته خبرنگاری که نمی شناختم و فقط به دلیل احترام ویژه ای که به این صنف دارم، راضی شدم مصاحبه کنم.

او در عین حال گفت: من برای علی آباد جدید احترام ویژه ای قائل هستم، به هر حال هر سال وقتی که روز خبرنگار می گردد، تأکید به بازگشایی انجمن صنفی روزنامه نگاران دارم، چون معتقدم همچون خانه سینما هیچ اتفاقی ناگواری نمی افتد. اگر دوباره بازگشایی گردد، حتما به نفع همه است.

رضا کیانیان اعلام نمود: با همه دوستان خبرنگارم هم وقتی مصاحبه می کنم، شرط می کنم حتماً بعد از تنظیم، مطلب را بخوانم، چون وقتی صحبت می کنیم ادبیات مان و به کار بردن کلمات فرق می نماید تا زمانی که به نوشته تبدیل می گردد. قرار بود گزارشی به مناسبت روز عکاس تهیه و چاپ گردد و من یک مقدار مفصل تر در رابطه با عکاسی و بخصوص عکاسی سینما حرف زدم و این خبرنگار بدون اینکه ادیت شده اش را برایم بفرستد و فرصت تصحیح را به من بدهد، تحویل روزنامه داد و شورای تیتر، جمله ای از قول من را به عنوان تیتر اول گذاشت که حرف من نبود!!! به هر حال این اتفاق متاسفانه باعث بی اعتمادی من به دوستان خبرنگاری که نمی شناسم شده، البته نظرات من معین است و همه تقریباً می دانند ولی به هر حال وقتی حرف غلط از من نقل قول می گردد، شبهه ایجاد می نماید و این اتفاق باعث شد که من وقتی خبرنگاری را نشناسم، دیگر با او مصاحبه نکنم و این کار اعتماد مرا از بین برد.

انتهای پیغام

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1013

به "رضا کیانیان از اجرای حرفه ای ها در کانادا تا یک گِله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا کیانیان از اجرای حرفه ای ها در کانادا تا یک گِله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید