قلعه نویی: یک امتیاز را روی زحمت فروزان از تراکتور گرفتیم، بدن ما در این 10 سال پر از ترکش شده است!

به گزارش علی آباد جدید، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان به تمجید از عملکرد سنگربان تیمش پرداخت و گفت تک امتیاز دیدار مقابل تراکتور حاصل بازی خوب او بوده است.

قلعه نویی: یک امتیاز را روی زحمت فروزان از تراکتور گرفتیم، بدن ما در این 10 سال پر از ترکش شده است!

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از تبریز، امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر سیرجان پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: متأسفانه صبح یک زلزله ای آمد. امیدواریم که خسارت جانی و مالی برای هموطنان مان نداشته باشد. اخبار را پیگیری کردیم که ظاهراً تلفات جانی نداشته، اما خسارت مالی به همراه داشته است. مسئولان به فکر باشند در این سرما مسائل این عزیزان رفع شود.

وی افزود: خیلی خرسندم که یک بار دیگر در شهر اولین ها هستم و واقعاً پرشورها جالی شان خالی بود، چون من خاطرات خیلی خوبی از شهر تبریز دارم. ان شاءالله این دفعه که آمدیم این عزیزان را در استادیوم ببینیم.

قلعه نویی با بیان اینکه چند عامل بود که برای ما مسائل ایجاد کرد.، گفت: یکی اینکه چند بازیکن کلیدی ما نبودند و موضوع دوم سه هفته است که یک سرماخوردگی آنفلوآنزای شدید در تیم ما افتاده و از قبل از بازی با ذوب آهن متأسفانه این مسائل را داریم. یک مقداری سرمای هوا باعث شد که ما کیفیت لازم را نداشته باشیم. به سولدو تبریک می گویم، تیم شان خیلی خوب بازی کرد و حتی لیاقت پیروزی را هم داشت. از محسن فروزان هم تشکر می کنم. این یک امتیاز را ما روی زحمت محسن از تبریز می بریم. ما امروز شرایط تیمی مان به خاطر چند مسئله ای که گفتم اصلاً خوب نبود. قبلاً هم اتفاقاتی افتاد که نمی خواهم ورود کنم. ما در عالم برزخ هستیم. ان شاءالله این عالم برزخ رفع شود، چون با هر کسی که این کار را می کردند یقیناً شرایطش بدتر از ما بود، ولی ما خرسندیم که بعد از آن بازی نزدیک به 10 امتیاز گرفتیم. بعد از آن اتفاقی که برای ما افتاد و رأیی که علیه ما دادند جام حذفی را به خاطر اینکه تیم از لحاظ روحی روانی شرایط خوبی نداشت از دست دادیم.

سرمربی گل گهر با ابراز امیدواری از اینکه هر چه زودتر معین تکلیف شود تا در نیم فصل دوم تکلیف خود را بدانند، توضیح داد: از مدیریت باشگاه و بازیکنان تشکر می کنم. ما یکی از بدترین سال های مربیگری من بود با محرومیت شروع شد که واقعاً هم هنوز برای خودم جای تعجب است که چرا من را محروم کردند! بعد که تیم ما شکل گرفت این کار را کردند. نمی دانم! دلیلش را هنوز خودم پیدا نکردم که چرا این رفتارها را با قلعه نویی می کنند!

وی ادامه داد: با همه این فراز و نشیب ها فکر می کنم اگر هفت امتیاز برشود همین الان جایگاه سوم را داریم و جایگاه خوبی برای ما در نیم فصل خواهد بود. ما باید در نیم فصل تیم را تقویت کنیم. لیست را به باشگاه می دهیم و مسئولان باشگاه هم واقعاً زحمت می کشند. آنها مدیران خوبی هستند و با تیم همراهی می کنند. امیدواریم در نیم فصل دوم بتوانیم شرایط بهتری را رقم بزنیم، البته اگر ترکش به سمت ما نیاید! بدن ما در این 10 سال پر از ترکش شده است. فصل را با محرومیت شروع کردیم، بعد که تیم شکل گرفت این مسئله ایجاد شد.

وی در مورد حضور تماشاگران در استادیوم و تاثیر این موضوع در کیفیت بازی ها گفت: الان خوشبختانه تماشاگران در خیلی جاها از جمله سینما و تئاتر و والیبال حضور دارند. چرا در استادیوم های فوتبال با دستورالعمل های بهداشت این کار انجام نمی شود؟ ان شاءالله این مشکل امیدوارم حل بشود، ولی با توجه با شرایط اقلیمی که ما داریم، تیم ها نمی توانند سه چهار روز یک بار بازی کنند، مخصوصاً تیم های شهرستانی. ما دو ماه است که روی هوا هستیم و آنقدر که پرواز کردیم، خودمان خسته شدیم. ما باید به تهران بیاییم، از تهران به سیرجان و از سیرجان به مشهد برویم. هنوز فرهنگ حرفه ای و زیرساخت های حرفه ای که من 10 سال پیش گفتم و متأسفانه باعث حذف کنندگان خوب ما در آسیا شد، به وجود نیامده است. ما آن آمادگی را پیدا نکردیم که چهار پنج روز یک بار بازی کنیم.

سرمربی گل گهر سیرجان با اشاره به اینکه شاگردانش در سه هفته گذشته درگیر بیماری سرماخوردگی بوده اند، خاطر نشان کرد: در بازی با ذوب آهن هفت بازیکن ما نسبت به ترکیب هوادار عوض شده بودند. بنابراین این شرایط هنوز به وجود نیامده است، اما امیدواریم که تیم ملی ما به جام جهانی صعود کند. از الان باید به فکر مرحله بعدی جام جهانی باشیم، چون تیم ما لیاقت دارد که به مرحله بعد برود. از اسکوچیچ و بقیه بازیکنان تشکر می کنم. همچنین از عزیزی خادم هم تشکر می کنم که تیم ملی فوتبال را در شرایط خوبی تحویل نگرفت، اما با ایجاد شرایط مناسب باعث خرسندی ملت ایران شد.

وی در پاسخ به اینکه چقدر امیدوار هستید که امتیازهای از دست رفته گل گهر برشود، گفت: ما هر چه قانون بگوید، تمکین می کنیم. ما مقصر نبودیم و هر آنچه که مراحل قانونی بود، انجام دادیم. شما به گذشته رجوع کنید، از این مسائل بارها اتفاق افتاده است، اما هیچ وقت باشگاه را 3 بر صفر بازنده نکردند. ما کار قانونی انجام دادیم و الان از کمیته استیناف جز عدالت چیز دیگری نمی خواهیم. ما خیلی خرسند هستیم که سوپر جام را در سیرجان برگزار می کنند. ببینید در این سه چهار سال چقدر سیرجان پیشرفت کرده که سوپر جام را ما میزبانی می کنیم. در سال های آینده هم با مجموعه مدیریتی باشگاه، یقیناً سیرجان یکی از قطب های ورزش ایران خواهد شد. امیدواریم این بار با عدالت لایحه ما را بخوانند و هر تصمیمی بگیرند تمکین می کنیم.

قلعه نویی در رابطه با اینکه بعد از آمدنش به گل گهر، این تیم مالکانه بازی می کند، اما این اتفاق در بازی امروز رخ نداد، گفت: در این خصوص توضیح دادم. از قبل از بازی با ذوب آهن یک سرماخوردگی شدید در بین بچه های تیم وجود دارد. تیکدری، رضا شکاری و شایان (مصلح) هم نبودند. این نفرات می توانستند به ما کمک کنند. ما اتفاقاً در پی این بودیم که نیم فصل را با پیروزی به خاتمه برسانیم، ولی امروز تیمی که انتظار داشتیم، نبودیم. شاید یک بخش آن سرما و نبودن بازیکنان بود و بچه ها از شرایط آرمانی فاصله داشتند و یک بخش هم کسر شدن امتیازات و یک بخش دیگرش هم خوب بودن تراکتور بود.

وی درمورد سطح فنی تراکتور گفت: این سؤال را از سولدو بپرسید. من با تراکتور هیچ وقت حریف نیستم. ما فقط بازی می کنیم و بعد از بازی تبریک و خسته نباشید می گوییم. فوتبال یک رقابت دارد و بعدش رفاقت است. پیشرفت خیلی زیادی شده است، اما آن نتیجه 4 بر یک اتفاق بود که افتاد. من فکر می کنم از وقتی که سولدو آمده است، تیم شرایط بهتری دارد، هر چند فیروز کریمی هم خیلی برای این تیم زحمت کشید.

قلعه نویی در مورد اینکه در یک صحنه کی روش استنلی بداخلاقی انجام داد و آیا در نظر دارد به او تذکر بدهد، گفت: این بداخلاقی نبود، بلکه یک درگیری فنی بود. بداخلاقی این است که سر تمرین مرتب نیاید و مسائلی که می گوییم، انجام ندهد. به هر حال فوتبال است و یک درگیری کوچک بود. آیا سولدو باید با هادی محمدی برخورد کند؟ نه. این درگیری فوتبالی بود. سؤال تان را تصحیح بکنید، این بداخلاقی نبود. من همانطور که گفتم، یک اصولی دارم و براساس آن همیشه جلو می روم. برایم فرق نمی کند چه کسی در چه جایگاهی است. حتی اگر ضرر هم بدهم که قبلاً داده ام، ولی از اصول خودم پایین نیامدم. این اصول باعث می شود که به تیم کمک بشود. این یک درگیری فنی بود و بداخلاقی نبود. شما اگر دقت کرده باشید، 10 دقیقه بعد هادی محمدی زمین خورد و کی روش بالای سر او رفت، حتی داد زد و گفت که بازی را نگه دارید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2089

به "قلعه نویی: یک امتیاز را روی زحمت فروزان از تراکتور گرفتیم، بدن ما در این 10 سال پر از ترکش شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: یک امتیاز را روی زحمت فروزان از تراکتور گرفتیم، بدن ما در این 10 سال پر از ترکش شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید