لیگ اروپا، رجحان قاطعانه منچستریونایتد در شب صعود رم و سرگروهی تیم محمدی

به گزارش علی آباد جدید، در شب فزونی قاطعانه تیم فوتبال منچستریونایتد، رم صعود کرد و تیم بازیکن ایرانی سرگروه شد.

لیگ اروپا، رجحان قاطعانه منچستریونایتد در شب صعود رم و سرگروهی تیم محمدی

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا با رجحان تیم فوتبال منچستریونایتد، صعود رم و سرگروهی خنت در حضور یک نیمه ای میلاد محمدی، ملی پوش کشورمان به سرانجام رسید.

در گروه دوازدهم این رقابت ها، منچستریونایتد که پیش از این صعودش را قطعی نموده بود در بازی تشریفاتی خانگی مقابل آلکمار به رجحان 4 بر صفر رسید. یانگ در دقیقه 53، گرینوود در دقیقه 58، ماتا در دقیقه 62 و مجدداً گرینوود در دقیقه 64 برای شیاطین سرخ گلزنی کردند. از همین گروه پارتیزان بلگراد 4 بر یک آستانه را برد. از گروه دوازدهم منچستریونایتد 13 و آلکمار 9 امتیازی صعود کردند.

براساس این گزارش در گروه نهم لیگ اروپا، خنت در شبی که میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی را روی نیمکت داشت در خانه 2 بر یک اولکساندریا را برد و صعود خود در هفته قبل را با سرگروهی در این بازی تکمیل کرد. در دیگر بازی گروه هم ولفسبورگ یک بر صفر سن اتین را برد. در جدول گروه نهم خنت با 12 و ولفسبورگ با 11 امتیاز به مرحله بعد رسیدند.

پنجشنبه شب همچنین در گروه دهم، رم با وجود تساوی 2 - 2 خانگی مقابل ولفسبورگر با 9 امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کرد. در دیگر بازی این گروه، استانبول باشاک شهیر در خانه بوروسیامونشن گلادباخ به رجحان 2 بر یک رسید و با 10 امتیاز سرگروه شد.

در گروه یازدهم، براگا 4 بر 2 اسلاون براتیسلاوا را برد و ولورهمپتون 4 بر صفر بشیکتاش را شکست داد. در جدول گروه یازدهم براگا 14 و ولورهمپتون 13 امتیازی صعود کردند.

این نتایج درحالی رقم خورد که در گروه هشتم، اسپانیول یک بر صفر در خانه به زسکا مسکو باخت و لودوگورتس و فرانس واروش به تساوی یک - یک رسیدند. اسپانیول با 11 و لودوگورتس با هشت امتیاز از گروه هشتم جشن صعود گرفتند.

در گروه هفتم هم رنجرز و یانگ بویز به تساوی یک - یک رسیدند و پورتو 3 بر 2 از سد فاینورد گذشت. در جدول گروه هفتم پورتو با 10 و رنجرز با 9 امتیاز به دور بعد رسیدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 22 دی 1398 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 652

به "لیگ اروپا، رجحان قاطعانه منچستریونایتد در شب صعود رم و سرگروهی تیم محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ اروپا، رجحان قاطعانه منچستریونایتد در شب صعود رم و سرگروهی تیم محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید