مقاله: جذب سرمایه در کانادا به وسیله فروش اوراق قرضه یا فروش سهام

به گزارش علی آباد جدید، اگر شما نمی توانید تمام سرمایه مورد احتیاج برای تجارت تان را تامین کنید، می توانید شرکایی را پیدا کنید که حاضر هستند پول به تجارت شما تزریق نمایند. شما معمولا مالکیت تجارت تان را با شرکا سهیم خواهید شد؛ شامل سودها و ضررها. در بیشتر موارد شرکای شما می خواهند در خصوص چگونگی گرداندن تجارت صاحب نظر باشند.

مقاله: جذب سرمایه در کانادا به وسیله فروش اوراق قرضه یا فروش سهام

سرمایه گذاری به وسیله فروش اوراق قرضه، پولی است که شما برای کسب و کارتان قرض می گیرید؛ این پول باید با سود برگردانده گردد. قرض دهنده سهمی در سود تجارت شما ندارد، ولی پولشان در هر حالتی باید به آنها برگردانده گردد، حتی اگر کسب و کار شما سودی نکند. وقتی توانستید تا جای ممکن سرمایه برای کسب و کارتن جمع کنید، می توانید با قرض دهنده در خصوص یک وام تجاری صحبت کنید. قرض دهنده ها نیازمندی های خاص خودشان را دارند؛ قبل از آغاز حتما در خصوص آنها اطلاعات لازم را کسب کنید.

کارمندان می توانند گزینه ای خوب برای بالا بردن سرمایه شرکت باشند؛ آنها تجارت شما را می فهمند، به مدیریت اعتماد دارند و می توانند به خوبی از سرمایه گذاری شان مراقب نمایند. سرمایه گذاری همچنین می تواند باعث بهبود عادت های کارمندان گردد، چرا که از این پس آنها از موفقیت بیشتر شرکت سود می برند. البته نکته منفی این سرمایه گذاری این است که جایگزین کردن یا اخراج کردن کارمندانی که در تجارت تان سرمایه گذاری نموده اند سخت خواهد بود، زمانی که آنها همکاری یا کارایی لازم را نداشته باشند.

منبع مقاله: جذب سرمایه در کانادا به وسیله فروش اوراق قرضه یا فروش سهام

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1346

به "مقاله: جذب سرمایه در کانادا به وسیله فروش اوراق قرضه یا فروش سهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جذب سرمایه در کانادا به وسیله فروش اوراق قرضه یا فروش سهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید