چالش های حوزه ناباروری با کمک فناوران داخلی بررسی شد

به گزارش علی آباد جدید، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی، گردهمایی مدیران مراکز درمانی با تولیدکنندگان محصولات حوزه درمان ناباروری با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و دبیرخانه حمایت از طرح های فناورانه خانواده و جوانی جمعیت برگزار گشت و تولیدکنندگان این محصولات و بازیگران جامعه هدف در آن مشارکت داشتند.

چالش های حوزه ناباروری با کمک فناوران داخلی بررسی شد

در این جلسه امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد علوم و فناوری های سلول های بنیادی بر لزوم کار جمعی برای تحقق توسعه در کشور تاکید کرد و گفت: هدف نهایی این نوع گردهمایی ها پیشرفت در درمان است که استفاده هرچه بیشتر از محصولات ایرانی، اشتغال جوانان و افزایش کیفیت محصولات برای صادرات به خارج از کشور را نیز به همراه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: رویارویی و آشنایی با چالش ها و فرصت های مسیر پیش روی هریک از طرفین درمانگر و تولیدکننده از اهداف مهم این گردهمایی است. ستاد موظف به تسهیل گری در زمینه برطرف موانع پیشرو است تا شرکت ها بتوانند مطالبات مراکز را برطرف کنند.

در ادامه این جلسه، سلطانی نژاد مدیر فناوری، تجاری سازی و بازار نیز به معرفی فعالیت های ستاد و اهداف بلندمدت و کوتاه مدت آن پرداخت و گزارشی از دستاوردها، خدمات و برنامه های آینده ستاد ارائه کرد. چالش های مطرح شده در این نشست نیز در حوزه معرفی نیازهای مراکز درمان ناباروری، ضرورت ارتقای کیفیت محصولات تولیدی، چالش هایی که در استفاده از محصولات در درمان وجود دارد و پوشش نیازمندی های نو همگام با مراکز درمان ناباروری بین المللی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 بهمن 1401 بروزرسانی: 24 بهمن 1401 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2308

به "چالش های حوزه ناباروری با کمک فناوران داخلی بررسی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش های حوزه ناباروری با کمک فناوران داخلی بررسی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید