آذری: مطالعات درباره الوحده شروع شده است ، به صعود خوشبینیم

به گزارش علی آباد جدید، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این که به صعود به لیگ قهرمانان آسیا خوشبین هستیم، گفت: از روز گذشته که تعیین شد باید در پلی آف به مصاف تیم الوحده برویم، کادرفنی ما روی این تیم تمرکز نموده و مطالعات درباره این تیم آغاز شده است.

آذری: مطالعات درباره الوحده شروع شده است ، به صعود خوشبینیم

سعید آذری در گفت و گو با خبرنگاران، درباره تیم الوحده امارات حریف آسیایی فولاد در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، اظهارکرد: تقریبا از تیم الوحده به واسطه حضور قبلی آن در گروه تیم استقلال تهران شناخت داریم. الوحده، تیم متمول و خوب اماراتی است که بازیکنان خارجی زیادی هم دارد.

وی بیان نمود: از روز گذشته که مشخض شد باید در پلی آف به مصاف تیم الوحده برویم، کادرفنی ما روی این تیم تمرکز نموده است و در حال بررسی شرایط این تیم هستند و مطالعات درباره این تیم آغاز شده است. بازی های پلی آف نیز تک مسابقه شده است و در مجموع فکر می کنم بتوانیم برای صعود دو تیم فولاد و استقلال به ویژه تیم فولاد به لیگ قهرمانان آسیا خوشبین باشیم. تمام تمرکزمان را می گذاریم تا ان شاءالله به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: مسئله ای که وجود دارد، این است که نمی دانیم تاریخ مسابقه چه زمانی است زیرا هنوز AFC زمان مسابقات پلی آف را معین ننموده است. قطر، امارات و عربستان نیز جلسه ای را مبنی بر این که ممکن است مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بخواهند در فروردین ماه و ماه مبارک رمضان برگزار نمایند، داشتند که از ما هم پیشنهاد گرفتند که اعلام کردیم ما با همان تاریخ های قبلی که در اسفندماه بود، توافق نموده ایم. در مجموع فکر می کنم AFC منتظر نهایی شدن لیگ قهرمانان آسیا است تا براساس آن بتواند تاریخ مسابقات پلی آف ها را مشخص کند.

وی مطرح نمود: بازی های پلی آف سخت هستند و چون تک بازی هم هستند، همه تیم ها با تمام وجود بازی می نمایند. واقعا تمرکز می خواهد و بازیکنان هم باید تمام وجود خود را بگذارند. امیدوارم تا آن زمان نیز شرایط حضور طرفداران در ورزشگاه مهیا گردد و بتوانیم با توجه به پتانسیلی که طرفداران ما دارند، بتوانیم از حضور آن ها در ورزشگاه ها استفاده کنیم.

آذری در انتها نیز درباره شرایط تیم فولاد، گفت: با توجه به بازی اخیر که با تیم سایپا داشتیم، در جهت پیشرفت هستیم و بازهم تاکید می کنم ما قولی برای قهرمانی نداده ایم اما یک هدف داریم، آن هم مبارزه تا آخرین لحظه هر بازی مان است. فکر می کنم پیروزی مقابل سایپا نیز ارزشمند بود زیرا سایپا در اصفهان توانسته بود سپاهان را متوقف کند و در فصل جاری هم بازی های خوبی انجام داده بود. سرمربی سایپا نیز پس از شکست مقابل فولاد اذعان داشت که فولاد خیلی بهتر از آن ها بازی نموده است. به هر حال کار سخت است اما تمام اعضای تیم در حال کوشش هستند و ان شاءالله سال جاری نتیجه کوشش مان را در انتها لیگ، بهتر از فصل نوزدهم بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1506

به "آذری: مطالعات درباره الوحده شروع شده است ، به صعود خوشبینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: مطالعات درباره الوحده شروع شده است ، به صعود خوشبینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید