ایده هایی برای ایجاد دیوار گالری در خانه

به گزارش علی آباد جدید، منظور از دیوار گالری، یک یا تعدادی از دیوارهای منزل که برای زدن تابلوهای دکوراتیو یا نقاشی و عناصر جذاب دیگر در نظر گرفته می شود.

ایده هایی برای ایجاد دیوار گالری در خانه

دیوار گالری؛ طراحی جدید خانه ها

دیوار گالری مجموعه ای از گروه های عکس و کاغذهای چاپ شده و عجیب و غریب است که می تواند به شخصیت و کارکتر یک خانه بیفزایند. هر نوع از این طراحی های گالری، برای خالق آن منحصر به فرد و خاص است. اندازه این تصاویر می تواند کوچک یا بزرگ باشد، اما هر اندازه ای که باشد، همیشه به اتاق جذابیت و مکانی برای خیره شدن چشم ها می دهد. در ادامه این نوشتار از خبرنگاران ایده هایی برای دیوار گالری گفته شده است. با ما همراه باشید.

تعدای آینه به دیوار گالری اضافه کنید

آینه ها می توانند به بزرگ تر شدن فضا کمک کنند. تعدادی آینه به دیوار گالری بیفزایید و آن وقت می بینید که این کار یک اثر هنری به شما می دهد که با نور تغییر می کند.

طرح های سیاه و سفید

مجموعه تصاویر سیاه و سفید مطمئنا احساسی را به دیوار می دهد که شیک و مدرن باشد. اما به هیچ وجه گزینه های گالری را محدود نمی کند.

عکس های خانوادگی قدیمی

برخی از تصاویر خانوادگی قدیمی خود را به دیوار گالری اضافه کنید. مطمئنا به واسطه این عکس های قدیمی تعدادی داستان های مختلف به مکالمه با دوستانتان اضافه خواهد شد.

مجموعه نقشه های قدیمی

اگر اهل سفر و مسافرت هستید برای تزیین دیوار اتاق خود از نقشه های قدیمی به جای تصاویر استفاده کنید. حتی می توانید از این نقشه ها به شیوه ای استفاده کنید تا مکان هایی را که در آن بوده اید علامت گذاری کنید!

طرح های رنگی رنگی

هرچه رنگ بیشتری به گالری اضافه کنید، جذابیت بیشتری به دیوار خود اضافه کرده اید. از به کار بردن رنگ هایی مانند زرد و صورتی نیز نترسید.

استفاده از فریم و قاب تنها

چه کسی می گوید که باید قاب ها را پر کنید؟ بگذارید آن ها با انتخاب چند الگوی جالب و لایه بندی گوشه ها، خودشان را همان طور روی دیوار نشان دهند.

ایجاد گالری روی قفسه ها

اگر تردید دارید که تعداد زیادی سوراخ را در درون دیوار خود به وجود آورید، یک قفسه قرار داده و تصاویر خود را روی آن ها ترتیب دهید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب فضاهای پرت خانه را رها نکنید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1363

به "ایده هایی برای ایجاد دیوار گالری در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده هایی برای ایجاد دیوار گالری در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید