برای نهضت مسکن در تهران؛ چهل میلیون تومان واریز کنید

به گزارش علی آباد جدید، متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان تهران که واجد شرایط شناخته شده و به آنها پیامک واریز وجه ارسال شده است، با مراجعه حضوری به بانک مسکن و اطمینان از اصالت پیامک نسبت به پرداخت 40 میلیون تومان اقدام نمایند.

برای نهضت مسکن در تهران؛ چهل میلیون تومان واریز کنید

به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر 8000 پیامک واریز وجه برای متقاضیان نهضت ملی مسکن استان تهران در شهرهای رباط کریم، اسلامشهر، نصیرشهر، شهریار، پاکدشت، ورامین و قرچک ارسال و از آنها درخواست شده تا نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. در هفته پیش رو هم به 2000 نفر دیگر پیامک ارسال می گردد که جمعا 10 هزار نفر را شامل خواهد شد.

در این خصوص خلیل محبت خواه - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به ایسنا گفت: متقاضیان واجد شرایطی که در روزهای اخیر به آنها پیامک واریز وجه برای واحدهای نهضت ملی مسکن ارسال شده به بانک مسکن مراجعه نمایند. برای اطمینان از جعلی نبودن پیامک، بانک کد ملی افراد را آنالیز و مطابقت می دهد.

وی اضافه کرد: در صورتی که بانک مسکن، اصالت پیامک را تایید کرد افراد می توانند واریز وجه اولیه به مبلغ 40 میلیون تومان را به حساب مسدودی به نام خود انجام دهند.

محبت خواه تاکید نمود: با توجه به اینکه آورده اولیه متقاضیان در آغاز پروژه مهم است انتظار داریم تا انتها هفته اول مهرماه، افراد نسبت به واریز وجه اقدام نمایند تا خدای نکرده پروژه ها دچار وقفه نشوند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مهر 1401 بروزرسانی: 3 مهر 1401 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2240

به "برای نهضت مسکن در تهران؛ چهل میلیون تومان واریز کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای نهضت مسکن در تهران؛ چهل میلیون تومان واریز کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید