فراوری ماسک از شاه دانه در فرانسه

به گزارش علی آباد جدید، این شرکت که در سال 2014 تأسیس شده است در شهر کوچک لسینس در بخش یون (جنوب شرقی پاریس) واقع شده است. این شرکت در فراوری نمد، بوم و بافت هایی بر اساس الیاف گیاهی مانند کتان، کنف یا گزنه تخصص دارد.

فراوری ماسک از شاه دانه در فرانسه

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

ماسک های تهیه شده از گیاه شاهدانه در فرانسه به بازار آمده است. شرکت فرانسوی Geochanvre فراوری ماسک های محافظتی در برابر ویروس کرونا از الیاف گیاه شاه دانه را شروع نموده است.

این شرکت که در سال 2014 تأسیس شده است در شهر کوچک لسینس در بخش یون (جنوب شرقی پاریس) واقع شده است. این شرکت در فراوری نمد، بوم و بافت هایی بر اساس الیاف گیاهی مانند کتان، کنف یا گزنه تخصص دارد.

پروژه ماسک محافظ ساخته شده از گیاه شاه دانه توسط متخصصان این شرکت از بهار سال جاری تهیه شده است. اکنون این شرکت که توسط اداره کل تسلیحات وزارت دفاع برای صدور گواهینامه غیرنظامی تأیید شده است. ظرفیت فیلتر های محصولات 89 درصد است. قسمت داخلی ماسک با یک لایه نازک از پارچه پوشانده شده تا کمتر روی صورت حساسیت ایجاد کند.

به گفته مدیرعامل شرکت Stephanie Gauvenay، خصوصیات پارچه تهیه شده از شاه دانه باعث می گردد بدون استفاده از مواد اضافی مانند چسب یا مایعات چسبنده، ماسک درست کنید. فرآیند های عبور هوا از روی پارچه و فیلتر آن نیز با این گیاه تهیه می گردد.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1284

به "فراوری ماسک از شاه دانه در فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری ماسک از شاه دانه در فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید