ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در غار علیصدر

به گزارش علی آباد جدید، مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: امکان بازدید از غارعلیصدر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی فراهم شده است.

ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در غار علیصدر

مهدی مجیدی مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر در گفت و گو با خبرنگار از با اشاره به اینکه برای پذیرش گردشگران در غار علیصدر وایام تعطیلات پیش رو برنامه ریزی شده است، گفت: بازدید گردشگران و مسافران از غار علیصدر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام می گردد.

اوبا اشاره به اینکه در ابتدای ورود مسافران به مجموعه غار علیصدر و در گیشه بلیت فروشی، ماسک رایگان در اختیار مسافران و گردشگران قرار می گیرد، ادامه داد: مسافران باید با ماسک در غار حضور و تردد داشته باشند.

مجیدی با بیان اینکه هشدار هایی برای رعایت نکات بهداشتی در محل تردد افراد نصب شده تا مسافران با رعایت آن ها در امان باشند، اظهار کرد: اجازه هیچ گونه تجمع در غار به افراد داده نمی گردد و نفراتی با رعایت فاصله گذاری فیزیکی از غار دیدن می نمایند.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با اشاره به اینکه کارکنان شرکت علیصدر نیز دوره های آموزشی لازم را سپری نموده اند تا با رعایت نکات اعلام شده سلامت مسافران تأمین گردد، بیان نمود: گندزدایی تجهیزات غار علیصدر به صورت روزانه انجام می گردد.

مجیدی همچنین با بیان اینکه ویلا های اقامتی عباس آباد در روز های شنبه تا سه شنبه برای تمام مراجعان تخفیف 50 درصدی خواهد داشت و در روز های پایانی هفته 30 درصد تخفیف برای اقامت افراد در این ویلا ها لحاظ می گردد، اضافه نمود: شرایط برای گذران ایام تعطیلات پیش رو در مناطق گردشگری همدان مهیا شده است.

ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1258

به "ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در غار علیصدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در غار علیصدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید