فال ابجد امروز دوشنبه 22 اسفند ماه 1401؛ شادی در درون شماست!

به گزارش علی آباد جدید، فال ابجد امروز دوشنبه 22 اسفند ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود.

فال ابجد امروز دوشنبه 22 اسفند ماه 1401؛ شادی در درون شماست!

خبرنگاران |انسان ها همیشه در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می شود همچنین یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسکمک به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

اندازه

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 22 اسفند ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ آ ج

تلاش شما برای کندتر کردن روند امور احتمالا به ثمر نمی رسد، برای اینکه شما لزوما فراتر از خطوط زمانی عمومی که بر شما و تعداد زیادی از همکارانتان تاثیر می گذارند را تحت کنترل خود ندارید. عجیب اینکه اگر شما کمتر از دیگران توقع داشته باشید آن ها بهتر کارشان را انجام می دهند.

اردیبهشت: د ج د

اکنون فعالیت های بیشتری را به برنامه تان اضافه نکنید، وگرنه با برنامه مغشوش و درهم برهمی روبرو می شوید که نمی دانید چه کارش کنید. پس حالا که در برنامه تان امکان تغییرات وجود دارد، انتخاب آگاهانه داشته باشید و با متنقل کردن یک یا دو قرار ملاقات به روز دیگر به دوستان خود نیز درس بدهید.

خرداد: د ب ب

این روز ها احساسات تازه در وجود شما غلیان می کنند و تبدیل به آگاهی می شوند، اما شما شاید قادر نباشید احساسات خود را به کسانی که اطراف تان هستند بشناسانید. بحث در این نیست که می خواهید این مساله مثل راز سرپوشیده باقی بماند، بلکه موضوع فقط این است که شما نمی توانید لغات مناسبی برای بیان کردن احساسات تان و برای تاثیر گذار بودن پیدا کنید. تا جایی که می توانید اصلا هیچ قضاوتی نکنید.

تیر: آ ج آ

خوشبختانه دور و بری هایتان به خاطر شما و به طور موازی با شما حرکت می کنند و با کمک کردن به شما واقعاً معجزه خواهند کرد. شما آدم نادانی نیستید؟! اما بهتر است این رازی را که بهتان گفتیم فعلاً به هیچ کس نگویید!

مرداد: ب ب ب

بی توجهی شما بار مسئولیت تان را بر دوش دیگران می اندازد و این موضوع اصلاً خوشایند آنان نیست. از بین کار و تفریح یکی را انتخاب کردن اصلاً دست خود شما نیست. سرنوشت شما هر چه که باشد شما نمی توانید در برابرش ایستادگی کنید.

شهریور: ج ج آ

اگر شما مدتی زمان زیادی با یک راز زندگی کرده اید و تا بحال هم آن را افشا نکرده اید، الان وقتش رسیده که تا حدودی از این نگرانی بیرون بیایید. شما توانایی های دیگری نیز دارید و درحال حاضر باید بر روی مسائل مادی خود مثل جزئیات پروژه تان در محل کار تمرکز کنید. پس فعلاً به دنیای درونی خود توجه نکنید، این موضوع شما را برای مسافرتی که در پیش رو دارید آماده می کند.

مهر: آ ب آ

اعتماد بیش از اندازه شما به دیگران باعث شده که خیلی بی احتیاط عمل کنید. اما اگر شما بخواهید با تکیه کردن به دیگران درگیر احساسات خود بشوید، امکان دارد یک نفر دیگر به شما خیانت کند؛ بنابراین سعی کنید که به خاطر منافع یک نفر دیگر کاری انجام ندهید.

آبان: د د د

ممکن است علی رغم عدم امنیتی که در پیمودن مسیرتان به سوی شادی ها حس می کنید، باور داشته باشید که همه چیز در نهایت ختم به خیر می شود. اجازه ندهید که شرایط خارجی حواس تان را پرت کنند، در عوض شادی را در درون خودتان جست و جو کنید.

آذر:آ د آ

به طور طبیعی اعتماد به نفس تان به شما قدرت می دهد تا مسیرتان را پیدا کنید، اما باید بدانید که راحتی کمتری از آن چیزی که ترجیح می دهید در انتظار شماست. به خاطر داشته باشید که هر چیزی که الآن اتفاق می افتد، تنها بخش کوچکی از تغییر بزرگ تری است که قرار است در ماه های آینده خودش را نشان دهد. رویکرد مثبت شما کلیدی خواهد بود برای موفقیت آینده تان.

دی: ب د آ

متأسفانه فعلاً باید بر آن چه می گویید تمرکز کنید، در غیر این صورت شرایط ناراحت کننده ای را به وجود خواهید آورد. به خاطر داشته باشید که بیش از آن چه فکر می کنید برای انتقال پیام خود زمان دارید. اگر هر گونه انرژی ناراحت کننده ای را حس می کنید، فقط بگذارید یکی دو روزی بگذرد و بعد در پی چیز های رمانتیک بروید. وقتی صحبت از موضوعات احساسی است، زمان بندی مهم ترین اصل است.

بهمن: ج ج آ

باید رسیدن به چیز هایی که دوست دارید را فراموش کنید. امروز که ماه در خانه همکاری و تعاون قرار گرفته است باید خودخواهی را فراموش کنید. در این روز ها چیره شدن بر سرسختی هایتان یک امر بدیهی است و مهم ترین کاری است که باید انجام دهید.

اسفند: د د ب

شاید بهتر باشد وقتی که فرصت های زیادی پیش روی شما واقع شده است بیشتر از مواقعی که این گونه نیست نگران شوید. شاید وقتی که همه چیز خوب پیش می رود نسبت به مواقعی که این گونه نیست، راحت تر بتوان ناامیدی را تحمل کرد. ولی هنوز بالا بردن توقعات می تواند باعث ناراحتی شود. پس بهتر است قبل از اینکه شکست بخورید، جاه طلبی های خود را کمتر کنید.

منبع: فرادید
انتشار: 22 اسفند 1401 بروزرسانی: 22 اسفند 1401 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2318

به "فال ابجد امروز دوشنبه 22 اسفند ماه 1401؛ شادی در درون شماست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز دوشنبه 22 اسفند ماه 1401؛ شادی در درون شماست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید