واکنش داورزنی به انتقاد موسوی از پاداش های المپیک

به گزارش علی آباد جدید، رئیس فدراسیون والیبال نسبت به انتقاد بازیکن تیم ملی این رشته واکنش نشان داد.

واکنش داورزنی به انتقاد موسوی از پاداش های المپیک

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی درباره پست انتقادی سیدمحمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال ایران درباره پاداش مدال آوران در المپیک، گفت: بیش از اندازه به این موضوع پرداختند. ایشان استوری گذاشته بود که پاداشی که قرار است داده گردد، به اندازه زحمت بچه ها نیست اما این جوایز پای سکو بود و دولت جوایزی را بعدا طی مراسمی اهدا می نماید. اختلاف نظری از قدیم بود که مبلغ پاداش بازیکنان رشته های تیمی، نصف رشته های انفرادی است.

وی اشاره نمود: آقای صالحی امیری هم در این باره مطرح نموده بود که این پاداش، فقط پاداش پای سکو است و به رشته های گروهی هم مثل انفرادی داده می گردد اما جوایز اصلی از سوی دولت بعد از مسابقات در مراسمی پرداخت می گردد.

رئیس فدراسیون والیبال درباره اینکه عده ای انتقاد نموده بودند که والیبالیست ها قراردادهای خوبی امضا می نمایند، گفت: بحث مبلغ و میزان پاداش نیست. اینجا بحث این است که رشته ای مثل بسکتبال و والیبال شرایط خاصی را سپری می نماید تا سهمیه المپیک کسب کند. در زمانی که بنده معاون وزیر بودم روی موضوع جوایز رشته های تیمی که نصف انفرادی است، بحث داشتیم. بچه های رشته های تیمی از این نوع گله مند بودند.

وی که در برنامه رادیویی تهران ورزشی گفت وگو می کرد، افزود: حضور بسکتبال و والیبال در المپیک کار ساده ای نیست و اگر پاداش ها نصف رشته های انفرادی باشد خیلی خوب نیست. امیدوارم این موضوع در آیین نامه تجلیل از قهرمانان در رشته های تیمی مثل فوتبال و هندبال و والیبال و بسکتبال بیشتر مورد توجه و عنایت قرار بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1725

به "واکنش داورزنی به انتقاد موسوی از پاداش های المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش داورزنی به انتقاد موسوی از پاداش های المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید